- Кандидатски листи
- Мажоритарни кандидати
Други избори
Решения
Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място
ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.
ОТНОСНО:
ОТНОСНО:
всички решенияМетодически указания
Оперативен план
Контакти
4 ИР - Велико Търново
1 - "Ред, законност и справедливост"
- Цветан Асенов Цветанов
- Емил Генов Василев
- Димитър Цвятков Йорданов
- Валери Георгиев Станиславов
- Иван Илиев Илиев
- Мирослав Николов Гълъбов
- Любен Николов Лалев
- Розалия Николова Лозанова-Гешева
- Христо Тошков Стателов
- Нина Петкова Христова
- Димитър Йорданов Стоянов
- Живко Йорданов Димитров
- Димитър Иванов Димитров
- Станислав Цонев Александров
- Емилян Николов Миланов
- Даниела Валентинова Крушева
2 - ПП "ЛИДЕР"
- Ивайло Стоянов Здравков
- Иван Александров Ангелов
- Сашо Ангелов Димитров
- Даниел Дончев Донев
- Величко Йорданов Великов
- Димо Георгиев Димов
- Валентин Йорданов Ангелов
- Мария Йорданова Димитрова-Цветанова
- Иван Кръстев Иванов
- Радка Маринова Крумова
- Маргарита Пенкова Димитрова
- Анита Генова Кръстева
- Павлин Григоров Димитров
- Йордан Богданов Богданов
- Калин Стефанов Иванов
- Весела Иванова Балева
3 - ГЕРБ
- Христо Димитров Христов
- Евгени Димитров Стоев
- Мирослав Николов Петков
- Людмил Хараламбев Гецов
- Аспарух Бочев Стаменов
- Изабела Христова Чорбаджиева
- Деян Минков Хаджийски
- Пенчо Стоянов Пенчев
- Божидар Тодоров Ангелов
- Мирослав Илиев Маринов
- Александър Стойнов Чокойски
- Детелина Кирилова Борисова
- Петя Христова Илиева
- Надежда Станимирова Ярмова
- Боряна Георгиева Горчева
- Надя Владимирова Георгиева
4 - ДПС "Движение за права и свободи"
- Камен Костов Костадинов
- Хасан Илияз Хаджихасан
- Радослав Якимов Розинов
- Стефчо Иванов Алипиев
- Юлиян Атанасов Иванов
- Елиз Диндарова Караманлиева
- Николай Георгиев Николов
- Вехбие Нуриева Балиева-Ашимова
- Елина Людмилова Александрова-Димитрова
- Бедри Юсуфов Алиев
- Георги Трендафилов Радойнов
- Нигяр Шукриева Шукриева
- Сергей Стефанов Стефанов
- Икмал Юсеинова Джомова
- Сергей Михайлов Тосунов
- Иво Тодоров Найденов
5 - Партия АТАКА
- Борислав Тодоров Стоянов
- Румен Тодоров Георгиев
- Васил Любенов Илиев
- Огнян Петров Георгиев
- Анелия Василева Димитрова
- Дянко Петров Мадемов
- Ивайло Георгиев Атанасов
- Петър Ваков Митев
- Димитър Михайлов Димитров
6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
- Бойко Стефанов Великов
- Александър Димитров Паунов
- Мариана Радева Бояджиева
- Георги Рачев Рачев
- Виолета Русинова Русева
- Тошо Христов Кръстев
- Георги Дамянов Серафимов
- Николай Недялков Гърмидолов
- Георги Ангелов Стамболиев
- Илиян Иванов Маринов
- Стоян Витанов Витанов
7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
- Стоян Илиев Ников
- Велко Койчев Вълчев
- Пламен Тодоров Раднев
- Илия Тодоров Шишманов
- Марин Стоянов Върбанов
- Тодорка Тодорова Павлова
- Йонко Николов Минчев
- Митка Иванова Йотова
8 - НДСВ
- Борислав Бориславов Цеков
- Георги Маринов Евгениев
- Тошко Аспарухов Никифоров
- Гергана Антонова Трифонова
- Огнян Симеонов Ганев
- Валентин Димитров Димитров
- Тотка Петкова Янева
- Огнян Аниев Ванчов
- Венелин Христов Русанов
- Веселин Йорданов Чанев
- Милен Бориславов Илиев
- Никола Йорданов Николов
- Петър Илиев Стоянов
- Поля Иванова Стефанова
- Даниела Василева Калчева
- Валентина Маринова Дянкова
10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"
- Тихомир Илиянов Георгиев
- Павел Симеонов Павлов
- Петьо Борисов Костадинов
- Александър Иванов Терзиев
- Деница Пенкова Пенева
- Борислав Асенов Спасов
- Антон Стефанов Калчев
- Недялко Христов Недялков
11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)
12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ
- Богомил Борисов Шопов
- Георги Йорданов Йорданов
- Борис Нинов Луканов
- Никола Петров Николов
13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
- Здравка Йорданова Йорданова
- Пламен Нейчев Латев
- Иван Григоров Димитров
- Лъчезар Тенев Шиков
15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
- Георги Рашков Георгиев
16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)
- Александър Трифонов Toмов
- Ивайло Илиев Зартов
- Александър Феодоров Кръстев
- Емилия Симеонова Павлова
- Стефан Тодоров Хвойнев
- Росен Веселинов Златев
- Владимир Рачев Рачев
- Михаил Нанков Атанасов
- Александър Георгиев Панков
- Татяна Иванова Недкова
- Иван Боянов Петров
17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"
18 - Български Национален Съюз - НД
- Камен Славянов Попов
- Станислав Георгиев Недков
- Фейзи Метинов Ашиков
- Йордан Генчев Габровски
19 - "Синята коалиция"
- Ваньо Евгениев Шарков
- Мавроди Евстатиев Калейнски
- Камен Михайлов Алексиев
- Ангел Василев Янчев
- Миролюб Димитров Кожухаров
- Александър Иванов Екимов
- Димитър Тодоров Цонев
- Сергей Христов Добрев
- Златина Николаева Иванова
20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"
- Иван Ангелов Спирдонов
- Ваня Куздова Банабакова
- Драгол Нанев Драголов
- Севдалинка Лазарова Йоцова
- Николай Методиев Божинов
- Петко Христов Стоев
- Пенчо Кинов Рашков
- Илиян Димитров Илиев