Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

14 ИР - Перник

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Димитър Асенов Колев
  2. Веселин Георгиев Теофилов
  3. Милена Милчева Атанасова
  4. Цветелина Георгиева Крумова
  5. Хранимир Борисов Генчев
  6. Адриан Валериев Ленков
  7. Иво Антонов Горчев
  8. Иво Иванов Огнянов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Никифор Исталиянов Вангелов
  2. Огнян Кирилов Зарев
  3. Юлиян Любомиров Стоянов
  4. Ваня Ангелова Коконова
  5. Евгени Иванов Евгениев
  6. Румен Максимов Кирилов
  7. Гергана Миткова Георгиева
  8. Десислава Славчева Методиева

3 - ГЕРБ

  1. Владислав Евгениев Димитров
  2. Петър Методиев Петров
  3. Радослав Людмилов Йорданов
  4. Вяра Михайлова Церовска
  5. Искра Тотева Златанова
  6. Димитър Малинов Димитров
  7. Милена Методиева Миланова-Мартинова
  8. Пламен Евгениев Борисов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Боряна Симеонова Методиева
  2. Марин Гергинов Никодимов
  3. Владислав Петров Мирчев
  4. Олег Тодоров Тодоров
  5. Гинка Симова Мирчева-Теофилова
  6. Людмила Кирилова Любомирова
  7. Анна Милчева Петкова
  8. Костадин Георгиев Алексов

5 - Партия АТАКА

  1. Румен Атанасов Ваташки
  2. Мая Евтимова Сотирова
  3. Златан Георгиев Къчев
  4. Емил Николов Христов
  5. Димитър Георгиев Димитров

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Ангел Петров Найденов
  2. Иван Райчев Димитров
  3. Евдокия Славчова Асенова
  4. Симеон Василев Симеонов
  5. Даниела Генадиева Янкова
  6. Александър Стефанов Алексиев
  7. Кирчо Борисов Маринковски
  8. Галина Рангелова Асенова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Николай Владимиров Захариев
  2. Пламен Славчев Арсов
  3. Димитър Георгиев Димитров
  4. Александра Цветанова Ночева
  5. Васил Станимиров Велинов
  6. Теодора Пламенова Пиринска
  7. Иван Йорданов Тонев
  8. Деян Илчев Евгениев

8 - НДСВ

  1. Боян Богданов Драганов
  2. Теодора Георгиева Якимова-Дренска
  3. Нели Сотирова Скримова
  4. Андриана Любенова Кръстанова
  5. Иван Валериев Павлов
  6. Емилия Вилчова Вълова
  7. Сашка Илчева Иванова
  8. Иво Стоянов Чифлички

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Милен Григоров Миленов
  2. Любомир Христов Василев
  3. Пирина Илчева Пиринчева
  4. Чавдар Добренов Ботев
  5. Пейчо Арсов Панов
  6. Станислав Тошков Миланов
  7. Любомир Първанов Любомиров
  8. Александър Руменов Монев

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

  1. Васил Владов Тошев
  2. Георги Николаев Георгиев
  3. Бисер Петров Боянов

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Асен Георгиев Генов
  2. Петър Станиславов Шурулинков

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Христо Петров Стоянов
  2. Ганчо Тодоров Ганчев
  3. Мария Стойчева Стойчева
  4. Божидар Здравков Митев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Илиян Илиев Попов

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Сирма Нинова Георгиева
  2. Светлана Йорданова Рударска
  3. Елка Венелинова Иванова
  4. Славчо Николов Ванков
  5. Вилияна Иванова Пеновска

18 - Български Национален Съюз - НД

19 - "Синята коалиция"

  1. Валентин Любенов Павлов
  2. Мария Тодорова Ненова
  3. Георги Петров Захариев
  4. Емануил Людмилов Димитров
  5. Драгомир Иванов Драгомиров
  6. Илко Георгиев Димитров
  7. Силвия Стоименова Топалова
  8. Анета Георгиева Петрова-Недева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Емил Георгиев Сергиев
  2. Емилия Димитрова Йорданова
  3. Георги Костадинов Славков
  4. Пламен Иванов Владимиров
  5. Венета Кирилова Стоичкова

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол