Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

Решение № НС-144/11.06.2009 на ЦИК

Централна избирателна комисия


РЕШЕНИЕ
№ НС-144
София, 11.06.2009

ОТНОСНО: определяне реда за представяне на партиите и коалициите в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР

На основание чл. 23, ал. 1, т. 1, чл. 62, ал. 1, чл 66, ал. 1 и 3 от Закона за избиране на народни представители във връзка с Решение №  НС-26 от 12 май 2009 г. Централната избирателна комисия изтегли на 11 юни 2009 г. от 16,00 ч. в сградата на Народното събрание, пл. "Княз Александър І" № 1, зала "Св. София", жребий за определяне реда за представяне на партиите и коалициите в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР.

Въз основа на изтеглените жребии Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И :

 

І. ОБЯВЯВА следната поредност за представяне на партиите и коалициите във встъпителните и заключителните клипове:

  1. "Ред, законност и справедливост"
  2. Коалиция БЗНС
  3. П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
  4. Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)
  5. ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)
  6. ДПС "Движение за права и свободи"
  7. Български Национален Съюз - НД
  8. ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  9. Партия АТАКА
  10. "За Родината - ДГИ-НЛ"
  11. "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
  12. НДСВ
  13. "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"
  14. ГЕРБ
  15. Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"
  16. СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
  17. ПП ЗЕЛЕНИТЕ
  18. КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
  19. ПП "ЛИДЕР"
  20. "Синята коалиция"

ІІ. ОБЯВЯВА следната поредност за представяне на партиите, коалициите от партии и инициативните комитети в хрониките:

  1. Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"
  2. ДПС "Движение за права и свободи"
  3. ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)
  4. "За Родината - ДГИ-НЛ"
  5. Български Национален Съюз - НД
  6. Коалиция БЗНС
  7. СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
  8. П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
  9. ПП ЗЕЛЕНИТЕ
  10. ГЕРБ
  11. Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)
  12. "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
  13. "Ред, законност и справедливост"
  14. "Синята коалиция"
  15. "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"
  16. ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  17. ПП "ЛИДЕР"
  18. Партия АТАКА
  19. КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
  20. НДСВ

ІІІ. ОБЯВЯВА следната поредност за представяне на партиите и коалициите в диспутите:

  1. "Синята коалиция"
  2. ПП "ЛИДЕР"
  3. НДСВ
  4. П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
  5. КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
  6. СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
  7. "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"
  8. ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)
  9. "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
  10. ГЕРБ
  11. ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  12. "Ред, законност и справедливост"
  13. ДПС "Движение за права и свободи"
  14. Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)
  15. "За Родината - ДГИ-НЛ"
  16. Коалиция БЗНС
  17. Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"
  18. Български Национален Съюз - НД
  19. ПП ЗЕЛЕНИТЕ
  20. Партия АТАКА

ІV. ОБЯВЯВА следната поредност за представяне на партиите и коалициите в други форми на предизборна кампания:

  1. ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  2. ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)
  3. "Ред, законност и справедливост"
  4. "За Родината - ДГИ-НЛ"
  5. ПП "ЛИДЕР"
  6. Партия АТАКА
  7. П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
  8. Български Национален Съюз - НД
  9. ГЕРБ
  10. "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"
  11. ПП ЗЕЛЕНИТЕ
  12. КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
  13. СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
  14. Коалиция БЗНС
  15. Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"
  16. Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)
  17. ДПС "Движение за права и свободи"
  18. НДСВ
  19. "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
  20. "Синята коалиция"
  21.                                              ПРЕДСЕДАТЕЛ:   

                                                                                    Светла Димитрова

     

                                                 СЕКРЕТАР:

                                                                                                   Мустафа Карадайъ

    БТ/ЗТ

Всички решения