Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

31 ИР - Ямбол

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Никола Богданов Николов
  2. Стефан Иванов Стефанов
  3. Жеко Георгиев Колев
  4. Красимир Канев Коев
  5. Димитър Василев Брънков
  6. Любомир Иванов Христов
  7. Стоянка Вълкова Мирчева
  8. Йордан Василев Пенков

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Петър Янев Петров
  2. Светослав Лечков Маринов
  3. Георги Тотков Ъков
  4. Даниела Стефанова Джамбазова
  5. Гочо Петков Димов
  6. Радостин Петров Бояджиев
  7. Румяна Димитрова Стоянова
  8. Георги Антонов Георгиев

3 - ГЕРБ

  1. Александър Стойчев Стойков
  2. Анастас Василев Анастасов
  3. Светослав Тончев Тончев
  4. Димитър Ангелов Иванов
  5. Галина Симеонова Симеонова
  6. Мария Стоянова Петрова-Минчева
  7. Данаил Георгиев Ибришимов
  8. Добри Демирев Иванов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Орхан Алиев Юсеинов
  2. Ерол Неджибов Юмеров
  3. Атанас Янков Обрешков
  4. Ахмед Неджадов Мехмедов
  5. Шукри Хасанов Мехмедов

5 - Партия АТАКА

  1. Павел Димитров Шопов
  2. Огнян Андонов Пейчев
  3. Георги Веселинов Зафиров
  4. Димитър Тодоров Мутафов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Атанас Тодоров Мерджанов
  2. Петър Георгиев Кънев
  3. Иван Георгиев Иванов
  4. Божидара Константинова Божилова
  5. Красимир Димитров Дюлгеров
  6. Руси Петков Енев
  7. Александър Костов Братанов
  8. Ина Георгиева Стефанова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Георги Тодоров Вълков
  2. Пламен Радев Пенчев
  3. Петя Нешева Тороманова-Пейчева
  4. Атанас Панайотов Проданов
  5. Иван Йорданов Маринов
  6. Недялко Динков Николов
  7. Таня Бонкова Димитрова
  8. Асенка Вилданова Шкодрова

8 - НДСВ

  1. Минчо Викторов Спасов
  2. Цветан Светозаров Съйков
  3. Ирина Златева Димитрова
  4. Марина Николова Куманова
  5. Атанас Ангелов Атанасов
  6. Недялка Димова Стоянова
  7. Тодор Илиев Тодоров
  8. Иван Методиев Симеонов

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Николина Жекова Хаджигеоргиева
  2. Боян Борисов Киров
  3. Атанас Василев Атанасов
  4. Петя Валентинова Белчева
  5. Галин Николаев Господинов
  6. Димчо Христов Христов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Живко Димитров Богданов
  2. Даниела Стоянова Божинова
  3. Веселин Вълчев Стоянов
  4. Спасен Кирилов Тайчев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Стоян Иванов Овчаров
  2. Станимир Златев Стоянов
  3. Иван Стефанов Стефанов
  4. Недялка Георгиева Загорова
  5. Ваня Василева Йорданова

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Иван Георгиев Кожев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Георги Иванов Маринов
  2. Пламен Драгнев Панайотов
  3. Христо Василев Христов
  4. Йорданка Динева Драгнева
  5. Милко Иванов Мендев
  6. Гергана Миланова Димова
  7. Нено Петров Ненов
  8. Бисерка Николова Миланова

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Димитър Иванов Димитров
  2. Тихомир Петров Куманов
  3. Денчо Стоянов Стоянов
  4. Ивелин Иванов Грънчаров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Петър Георгиев Стоименов
  2. Пламен Стефанов Христов
  3. Марина Златкова Танова

19 - "Синята коалиция"

  1. Живко Митков Желев
  2. Николай Александров Желев
  3. Христо Иванов Попов
  4. Петър Нанев Христов
  5. Таня Иванова Петрова-Пеева
  6. Вълчо Георгиев Свинаров
  7. Коста Димитров Костов
  8. Минко Танев Танев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Стоян Желязков Стоянов
  2. Иван Георгиев Иванов
  3. Веска Милкова Василева
  4. Христо Анастасов Анастасов

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол