Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

30 ИР - Шумен

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Велислав Величков Величков
  2. Йордан Христов Йорданов
  3. Илиян Иванов Петков
  4. Ангел Кръстев Спасов
  5. Антоанета Кръстева Ковачева
  6. Свилен Драганов Атанасов
  7. Валери Николов Стоянов
  8. Галина Стойчева Борисова
  9. Богомил Петров Георгиев
  10. Севелина Александрова Стоянова

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Звездалин Жечев Златев
  2. Бисер Добрев Балинов
  3. Иван Богомилов Иванов
  4. Диана Димитрова Добрева
  5. Атанас Иванов Атанасов
  6. Бойко Асенов Марянов
  7. Пенка Будимирова Маджарова
  8. Красимира Велинова Кирилова
  9. Йордан Красенов Йорданов
  10. Росен Христов Русинов

3 - ГЕРБ

  1. Ивайло Георгиев Тошев
  2. Красимир Неделчев Минчев
  3. Ралица Тодорова Ангелова
  4. Дилбер Мехмед Мехмедали
  5. Красимир Маринов Попов
  6. Борислав Йорданов Беджев
  7. Карен Гарабед Гарабедян
  8. Хелия Кирилова Божилова
  9. Любомир Димитров Христов
  10. Силвия Христова Славова

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Касим Исмаил Дал
  2. Христо Дамянов Бисеров
  3. Четин Хюсеин Казак
  4. Георги Велков Колев
  5. Хамид Бари Хамид
  6. Бюнямин Хюсеин Хасан
  7. Айсел Исмаил Руфад
  8. Неждет Рамадан Кючюков
  9. Мустаджан Мустафа Шабан
  10. Кадир Назиф Хасан

5 - Партия АТАКА

  1. Румен Атанасов Ваташки
  2. Неделчо Петров Неделчев
  3. Борис Белчев Николов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Димитър Стоянов Дъбов
  2. Баки Хасанов Хюсеинов
  3. Парашкева Райкова Вичева
  4. Ивалина Кирчева Димитрова
  5. Иван Валентинов Иванов
  6. Сали Мюмюн Карамахмуд
  7. Таня Миткова Иванова
  8. Стоян Колев Колев
  9. Симона Христова Паносиян
  10. Михал Жечков Жечев

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Станчо Николов Тодоров
  2. Красимир Петров Радев
  3. Данчо Стоянов Христов
  4. Ростислав Илиев Русев
  5. Никола Великов Цонев
  6. Нина Александрова Цмел
  7. Калоян Росенов Лучански

8 - НДСВ

  1. Даниела Кирилова Русева
  2. Яни Димитров Янев
  3. Драгомир Емилов Драгнев
  4. Димитър Трифонов Атанасов
  5. Юлиян Стилиянов Илиев
  6. Стоян Витлянов Стоянов
  7. Атанас Димитров Велинов
  8. Рангел Драгомиров Рангелов
  9. Бисерка Бончева Йовчева
  10. Емил Янков Енчев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Венцислав Иванов Йочколовски
  2. Васил Петров Коларов
  3. Петър Симеонов Димитров
  4. Иван Пенчев Пенчев

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Мария Атанасова Христова
  2. Константин Георгиев Дичев
  3. Александър Първанов Асенов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Неделчо Стойчев Неделчев
  2. Пламен Недев Петров
  3. Галя Вълчева Йорданова
  4. Йорданка Димитрова Стойчева
  5. Силияна Василева Тодорова
  6. Димитър Ганчев Стоянов
  7. Найден Тодев Найденов
  8. Методий Любенов Кандиларов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Румен Емилов Хаджиев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Кирил Илиев Чернев
  2. Ивайло Петров Иванов
  3. Мария Иванова Митрева

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Иван Веселинов Вичев
  2. Стефан Стоянов Станков
  3. Петинка Стоянова Станкова

19 - "Синята коалиция"

  1. Васил Гочев Тодоров
  2. Красимир Костов Колев
  3. Свилен Душков Вълканов
  4. Антонин Горчев Дончев
  5. Станислав Стойчев Йорданов
  6. Невин Ведат Риза
  7. Димитър Янев Милчев
  8. Борислав Петев Балчев
  9. Валери Иванов Вътев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Калин Симеонов Иванов
  2. Валентин Николов Иванов
  3. Пламен Тодоров Тодоров
  4. Мария Георгиева Костадинова

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол