Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

29 ИР - Хасково

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Иван Георгиев Стаматов
  2. Евстати Господинов Димитров
  3. Филип Симеонов Саръев
  4. Юлия Владимирова Проданова
  5. Мирослав Любомиров Василев
  6. Димитър Лазаров Батчев
  7. Данчо Атанасов Райков
  8. Величка Грозева Райчевска
  9. Янко Бончев Маринов
  10. Живко Георгиев Проданов
  11. Валентина Тодорова Катранджиева
  12. Кръстю Борисов Делииванов
  13. Трифон Емилиянов Трифонов
  14. Данчо Жеков Данев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Димитър Христов Хаджииванов
  2. Юлиян Красинов Семерджиев
  3. Васил Атанасов Мелев
  4. Златка Иванова Конгалова
  5. Наско Ангелов Стоянов
  6. Радка Илиева Христова
  7. Пламен Павлов Чалъков
  8. Антон Димитров Анестиев
  9. Румяна Петкова Любенова
  10. Тодор Светозаров Сталев
  11. Соня Димитрова Чанкова
  12. Захарина Велчева Илиева-Велкова

3 - ГЕРБ

  1. Иван Петров Иванов
  2. Делян Александров Добрев
  3. Фани Иванова Христова
  4. Иво Тенев Димов
  5. Румен Кирев Данев
  6. Жулиета Кирилова Беливанова
  7. Катя Ангелова Чалъкова
  8. Митко Костадинов Полихронов
  9. Румяна Емилова Ватралова-Въчева
  10. Евгени Димитров Консулов
  11. Ирина Димитрова Андонова
  12. Кирчо Жеков Кирев
  13. Сийка Райкова Димитрова
  14. Теодоринка Илиева Иванова

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Юнал Саид Лютфи
  2. Гюнер Фариз Сербест
  3. Мехмед Юмер Атаман
  4. Танер Мюмюн Емин
  5. Евгени Димитров Честименов
  6. Иса Салихов Делиимамов
  7. Кадир Емин Муса
  8. Росен Йосифов Атанасов
  9. Теодора Димова Адамова
  10. Йозджан Расим Мехмед
  11. Бахар Мехмед Юсуф
  12. Ибрям Раиф Мустафа
  13. Гюлтен Хасан Сюлейман
  14. Мустафа Юсеин Емин

5 - Партия АТАКА

  1. Станислав Тодоров Станилов
  2. Огнян Стоичков Янакиев
  3. Борислав Янчев Ноев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Емилия Радкова Масларова
  2. Минка Стоянова Стоянова
  3. Еленко Любомиров Божков
  4. Димитър Стоянов Петров
  5. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
  6. Чавдар Георгиев Георгиев
  7. Иво Христов Щерев
  8. Владимир Николов Бамбалов
  9. Христо Цветков Христов
  10. Мирослав Георгиев Райдовски
  11. Вълчан Николов Тодоров

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Христо Боянов Величков
  2. Митю Бойчев Митев
  3. Недко Иванов Минчев
  4. Атанас Георгиев Христов
  5. Николай Спасов Тошев

8 - НДСВ

  1. Соломон Исак Паси
  2. Петър Цветанов Дудоленски
  3. Ясен Георгиев Янев
  4. Красимира Асенова Делибозова
  5. Мария Стефанова Станкова
  6. Веселина Ангелова Козалиева-Георгиева
  7. Дафинка Тодорова Христова
  8. Спасин Киров Карайчев
  9. Донка Янчева Тодорова
  10. Георги Петров Чанков
  11. Петър Димитров Петров

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Красимир Любенов Благов
  2. Наско Стефанов Гелимачев
  3. Зорница Георгиева Иванова
  4. Ани Христова Христова
  5. Георги Вълчев Чобанов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Андрей Христов Ралев
  2. Николай Николов Йончев
  3. Спасен Кирилов Тайчев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Николай Латунов Консулов
  2. Живко Колев Костадинов
  3. Цветан Колев Колев
  4. Любомир Николов Вълчанов
  5. Анастас Ангелов Костадинов
  6. Атанас Иванов Башаев
  7. Анета Кирякова Минчева
  8. Димитър Петров Стоянов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Николай Господинов Колев
  2. Златка Атанасова Бялкова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Тихомир Калинов Калинов
  2. Здравко Стоянов Серафимов

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Иван Бонев Чапразов

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Стефан Георгиев Сталев
  2. Йордан Стоянов Манасиев
  3. Ванчо Илиев Ванчев
  4. Пенчо Кирилов Пенев

19 - "Синята коалиция"

  1. Петя Ставрева Ставрева
  2. Георги Атанасов Шишков
  3. Катя Максимова Панева
  4. Кремена Иванова Пашова
  5. Антония Радева Филева
  6. Ангел Иванов Кючуков
  7. Николай Дончев Балканов
  8. Добри Паунов Тодев
  9. Иван Красимиров Драгоев
  10. Тодор Христов Ташев
  11. Мария Дончева Героева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Иван Димов Праматаров
  2. Николай Наков Наков

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол