Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

28 ИР - Търговище

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Александър Иванов Атанасов
  2. Веселин Антонов Василев
  3. Тошко Иванов Ставрев
  4. Мехмед Мурадов Ислямов
  5. Севда Лазарова Ерменкова
  6. Джемал Рашидов Салиев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Веселин Добринов Николов
  2. Камен Иванов Кънчев
  3. Атанас Георгиев Атанасов
  4. Диян Илиев Петров
  5. Кристина Венциславова Йорданова
  6. Теодоси Цанков Дилов
  7. Росен Ненов Пеев
  8. Николай Михайлов Долапчиев

3 - ГЕРБ

  1. Лили Боянова Иванова
  2. Митко Стайков Стайков
  3. Илиян Станчев Илиев
  4. Тодор Стефанов Тодоров
  5. Елка Иванова Станчева
  6. Борислав Петров Борисов
  7. Христо Стойнев Харалампиев
  8. Никола Стоянов Найденов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Касим Исмаил Дал
  2. Тунчер Мехмедов Кърджалиев
  3. Ердоан Мустафов Ахмедов
  4. Корман Якубов Исмаилов
  5. Веселин Вълев Пенев
  6. Сунай Кемалов Хасанов
  7. Севим Мюстеджеб Али
  8. Мехмед Мустафов Бодев

5 - Партия АТАКА

  1. Йовчо Желязков Йовчев
  2. Кирчо Стефанов Апостолов
  3. Ваньо Христов Серафимов
  4. Милчо Димитров Марков

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Румен Стоянов Овчаров
  2. Румен Иванов Такоров
  3. Гецо Стойчев Гецов
  4. Светослав Иванов Стефанов
  5. Нели Иванова Николова
  6. Светлана Маринова Янкова-Грозданова
  7. Николай Цонев Черкезов
  8. Десислава Радославова Станкова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Евгени Йорданов Георгиев
  2. Светлана Дончева Станчева
  3. Мариян Георгиев Иванов

8 - НДСВ

  1. Деница Ивайлова Димитрова
  2. Панайот Маринов Абаджимаринов
  3. Ангел Димитров Мисирджиев
  4. Стилиян Бончев Илиев
  5. Елена Димитрова Чукарева
  6. Мариян Любенов Илиев
  7. Полина Петрова Стефанова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Георги Цонев Георгиев
  2. Татяна Стоянова Папазова-Начева
  3. Иван Андонов Иванов
  4. Рая Любомирова Начева
  5. Красимир Антимов Колев
  6. Иван Кръстев Иванов
  7. Петър Генов Петров
  8. Дамян Георгиев Тодоров

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Александър Венциславов Христов
  2. Никола Петров Николов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Мирослав Димитров Георгиев
  2. Борис Ангелов Янков

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Жени Крайчева Червенкова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Манчо Стоянов Манев
  2. Иван Тодоров Димитров
  3. Димитър Иванов Стоянов
  4. Тончо Николов Тончев
  5. Мария Иванова Митрева

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Любомир Евгениев Липошлиев
  2. Стефан Стоянов Станков

19 - "Синята коалиция"

  1. Николай Недялков Йонков
  2. Христо Цонев Цонев
  3. Емилия Димитрова Балукова
  4. Христо Колев Христов
  5. Дияна Георгиева Дейкова-Николова

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Иван Йорданов Гунчев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол