Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

27 ИР - Стара Загора

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Тодор Димитров Великов
  2. Евгений Гинев Жеков
  3. Станимир Пламенов Стойчев
  4. Христо Иванов Христов
  5. Петя Москова Пендарева
  6. Митко Георгиев Митев
  7. Ивайло Георгиев Пировски
  8. Петър Велков Георгиев
  9. Владимир Манахилов Манахилов
  10. Руси Колев Русев
  11. Мария Колева Маринова
  12. Росица Христова Иванова
  13. Иван Сотиров Тишев
  14. Тодор Иванов Тодоров
  15. Стефан Ботев Георгиев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Кънчо Янев Филипов
  2. Светлана Димитрова Бакалова
  3. Александър Цоков Желязков
  4. Николай Иванов Шопов
  5. Славин Димитров Янакиев
  6. Йордан Александров Димитров
  7. Станчо Георгиев Леков
  8. Валентин Стоянов Вълков
  9. Камелия Петкова Тренева
  10. Марин Тенев Димов
  11. Донка Димитрова Ванчева
  12. Дарин Кунев Михалев
  13. Красимир Иванов Димов
  14. Джамал Неджипов Папарланов
  15. Златина Колева Сотирова
  16. Живко Янков Желев
  17. Аничка Антонова Попова
  18. Гергана Неделчева Георгиева-Маджарова
  19. Радослав Тодоров Алексиев
  20. Стоян Димитров Зайков

3 - ГЕРБ

  1. Живко Веселинов Тодоров
  2. Недялко Тенев Недялков
  3. Нели Иванова Калнева-Митева
  4. Емил Димитров Караниколов
  5. Пламен Тенев Русев
  6. Йордан Петров Николов
  7. Христо Георгиев Чаушев
  8. Иван Ганчев Велев
  9. Николай Петров Колев
  10. Димитър Николов Джелебов
  11. Румяна Лалева Присадашка
  12. Иван Димитров Кисьов
  13. Веселин Божинов Божинов
  14. Станимир Проданов Проданов
  15. Христо Пенчев Бонев
  16. Борислав Стоянов Бонев
  17. Диана Люцканова Влашка-Петрова
  18. Пламен Веселинов Йорданов
  19. Бойко Георгиев Иванов
  20. Христина Танчева Милчева

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Лютви Ахмед Местан
  2. Халил Реджепов Летифов
  3. Хюсеин Хасан Енгер
  4. Иса Емин Бесоолу
  5. Ивайло Евгениев Аладжов
  6. Зелвер Илмиева Касабова
  7. Мехмед Неджми Зейнел
  8. Кадън Алил Осман
  9. Шендоан Ремзи Халит
  10. Хасан Юсеин Хасан
  11. Кристиян Александров Илиев
  12. Стоян Христов Енчев
  13. Емир Джамал Арабаджи
  14. Атанас Асенов Атанасов
  15. Щилиян Велинов Велинов
  16. Изет Зекерия Изет
  17. Силвия Иванова Тодорова
  18. Николай Георгиев Георгиев
  19. Ширин Мустафова Фетова-Митева
  20. Метин Сейди Сейди

5 - Партия АТАКА

  1. Петър Иванов Хлебаров
  2. Михаил Петров Михайлов
  3. Драгомил Иванов Иванов
  4. Петър Динев Петров
  5. Стефан Делчев Вичев
  6. Диан Иванов Димитров
  7. Веселина Иванова Желева
  8. Пламен Цачев Нешев
  9. Банко Тодоров Иванов
  10. Катя Минчева Аврамова

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Евгений Желев Желев
  2. Спас Янев Панчев
  3. Николай Стефанов Терзиев
  4. Иван Вълчанов Марков
  5. Трифон Димитров Митев
  6. Румяна Стоянова Друмева
  7. Мариана Господинова Тотева
  8. Генчо Тенев Гочев
  9. Димо Гиргинов Гиргинов
  10. Петър Георгиев Мръцков
  11. Станимир Господинов Генов
  12. Ганчо Димитров Кацаров
  13. Стайко Иванов Генов
  14. Камен Иванов Маринов
  15. Юрий Митков Борисов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Йордан Петров Величков
  2. Станислав Танев Василев
  3. Боянка Колева Янкова
  4. Милен Андонов Андонов
  5. Наталия Валериева Филипова
  6. Мирела Златкова Коева
  7. Пламен Енчев Енев
  8. Станислав Вътев Илиев
  9. Константин Димитров Константинов
  10. Милена Атанасова Симеонова
  11. Слави Илиев Савов

8 - НДСВ

  1. Николай Георгиев Цонев
  2. Илчо Георгиев Дуганов
  3. Мария Нейкова Кънева
  4. Юлияна Георгиева Палазова
  5. Данчо Иванов Данев
  6. Любомир Тодоров Любенов
  7. Евгени Василев Василев
  8. Делка Георгиева Алексиева
  9. Илия Запрянов Илиев
  10. Донка Гочева Ангелова
  11. Веселин Симеонов Беров
  12. Галин Андонов Георгиев
  13. Кольо Иванов Чергеланов
  14. Кольо Господинов Колев
  15. Тотка Недева Петкова
  16. Лиляна Гочева Динева
  17. Ганчо Димитров Ганчев
  18. Невена Милева Соколова
  19. Стефан Бончев Бонев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Минчо Петров Минчев
  2. Митко Енев Танев
  3. Стойчо Иванов Николов
  4. Николай Тимнев Тимнев
  5. Теньо Тодоров Карачомаков
  6. Желю Иванов Бънзаров
  7. Руска Нанева Иванова
  8. Михаил Минчев Минчев
  9. Неделчо Делчев Рашков
  10. Ненко Пенчев Ненков

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Петко Костадинов Ковачев
  2. Виктор Данаилов Даков
  3. Генади Борисов Кондарев
  4. Димитър Петров Кацаров

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Николай Георгиев Камов
  2. Елена Маргаритова Нонева
  3. Дико Русев Динев
  4. Иван Стоянов Танев
  5. Неделчо Велев Неделчев
  6. Стефан Василев Азманов
  7. Стефка Иванова Тонева
  8. Георги Стоянов Влайков
  9. Огнян Динев Георгиев
  10. Иванка Петрова Георгиева
  11. Кольо Иванов Колев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Йордан Великов Джамбазов
  2. Нина Илкова Папазова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Юлий Григоров Абаджиев
  2. Димитър Иванов Стефанов
  3. Диана Меранзова Колева
  4. Тодор Атанасов Енев

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Иван Бонев Чапразов
  2. Иван Михайлов Каркелев
  3. Петър Цанев Чалъков
  4. Теньо Атанасов Гешев
  5. Димитър Стойков Юнкеров
  6. Асен Петров Митков
  7. Валентин Недялков Русев
  8. Анка Йорданова Христова
  9. Богданка Нанева Стефанова
  10. Иван Христов Филипов
  11. Марийка Стефанова Димитрова
  12. Денка Калчева Стоева

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Тодор Станиславов Деянов
  2. Желязко Щерев Събев
  3. Румен Славчев Йорданов

19 - "Синята коалиция"

  1. Иван Николаев Иванов
  2. Иван Стаев Иванов
  3. Стефан Калчев Рашев
  4. Румен Стефанов Димитров
  5. Васил Запрянов Веселинов
  6. Анелия Йорданова Василева
  7. Иван Георгиев Лапчев
  8. Николай Цонев Александров
  9. Татяна Георгиева Георгиева
  10. Георги Василев Ранов
  11. Станимир Денчев Трошев
  12. Али Юсеин Качан
  13. Даниела Генова Памукова
  14. Петя Георгиева Арнаудова
  15. Богомил Андреев Симов
  16. Деян Георгиев Дойчев
  17. Светла Неделчева Карастоянова
  18. Любка Георгиева Иванова
  19. Събина Денчева Цанева
  20. Владимир Русев Русев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Младен Исаев Казаков
  2. Румен Борисов Бранков
  3. Евгений Желязков Димитров

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол