Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

26 ИР - Софийски

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Атанас Иванов Железчев
  2. Георги Георгиев Стоянов
  3. Георги Ангелов Стоев
  4. Радка Луканова Скендерова
  5. Методи Стоименов Методиев
  6. Мариа Евлогиева Китова
  7. Цветан Цветозаров Цолов
  8. Невенка Илиева Димитрова-Калмакова
  9. Симеон Петров Симеонов
  10. Татяна Никифорова Стоянова
  11. Огнян Кирилов Александров
  12. Станимир Николов Чакъров
  13. Радослав Димитров Милушев
  14. Ненко Стоянов Ненчев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Красимира Арангелова Ковачка
  2. Ангел Кирилов Немов
  3. Румен Викторов Илиев
  4. Асен Згуров Згуровски
  5. Стоян Цветанов Стоянов
  6. Ерофим Наполеонов Гигов
  7. Миглена Димитрова Коцева
  8. Огнемир Александров Пенчев
  9. Любослав Любомиров Аспарухов
  10. Юлия Янакиева Павлова-Василева
  11. Милослав Димитров Милославов
  12. Борислав Николов Филчев

3 - ГЕРБ

  1. Емил Делчев Димитров
  2. Светлин Димитров Танчев
  3. Даниел Георгиев Георгиев
  4. Цветан Емилов Сичанов
  5. Жоро Радоев Цветков
  6. Николай Симеонов Николов
  7. Мария Иванова Джамбазова
  8. Мария Николова Кунина
  9. Павел Страхилов Павлов
  10. Цветан Райков Любенов
  11. Калоян Ангелов Илиев
  12. Росица Иванова Тодорова
  13. Христо Цветанов Андреев
  14. Ангел Григоров Анев

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Емил Кирилов Иванов
  2. Любомир Николов Ников
  3. Павлин Иванов Марков
  4. Кънчо Павлов Боков
  5. Кристина Цветанова Александрова
  6. Мартин Наков Черняшки
  7. Виолета Илиева Лозанова-Велчева
  8. Димитър Димитров Димитров
  9. Георги Николов Георгиев
  10. Димитър Иванов Григоров
  11. Диана Тонева Панайотова
  12. Росица Дейстанова Стефанова
  13. Ясен Алексиев Андреев
  14. Цветелина Руменова Разложка

5 - Партия АТАКА

  1. Николай Янков Пехливанов
  2. Таня Илиева Александрова
  3. Венцислав Асенов Лаков
  4. Петър Христов Гуцалски
  5. Тони Младенов Костов
  6. Валентин Кирилов Маринов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Кирил Николаев Добрев
  2. Драгомир Велков Стойнев
  3. Цанко Василев Маринов
  4. Александър Христов Методиев
  5. Маргарита Иванова Петкова
  6. Георги Михайлов Бояджиев
  7. Васил Кръстев Сайменов
  8. Веселка Иванова Георгиева-Златева
  9. Снежинка Атанасова Стойкова
  10. Александър Венциславов Манолов
  11. Весела Владимирова Иванова
  12. Радостин Любенов Радев
  13. Слави Орлинов Аспарухов
  14. Владимира Николаева Костадинова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Петър Кирилов Берон
  2. Васил Николов Гъдев
  3. Галина Димитрова Стефанова
  4. Лилия Василева Петкова

8 - НДСВ

  1. Олимпи Стоянов Кътев
  2. Гергана Христова Паси
  3. Кирил Михайлов Войнов
  4. Любомир Василев Дацов
  5. Тодор Петров Трифонов
  6. Гергана Тодорова Йорданова
  7. Мартин Василев Шишков
  8. Марияна Димитрова Белчева
  9. Антон Симеонов Томов
  10. Александър Славчев Григоров
  11. Галина Вескова Николова
  12. Милена Колева Петрова
  13. Елица Руменова Нешевска

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Валери Костадинов Конакчийски
  2. Росен Петров Митрев
  3. Тодор Петров Тодоров
  4. Маргарита Иванова Гарипова
  5. Христо Ценков Христов
  6. Асен Крумов Начев
  7. Васил Мицов Иванов
  8. Методи Григоров Борисов
  9. Валентин Николов Колев
  10. Младен Любомиров Младенов
  11. Албена Пеева Иванова
  12. Петър Александров Петров
  13. Константин Емилов Илиев
  14. Емилия Цветанова Георгиева-Дойчева

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

  1. Иван Димитров Иванов
  2. Ирина Емилова Горанова
  3. Милена Емилова Горанова

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Петър Стоянов Йовев
  2. Албена Симеонова Върбанова
  3. Бойко Маринов Вълчев
  4. Стоян Иванов Христов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Николай Димитров Живков
  2. Георги Митков Зарков
  3. Димитър Леков Маринов
  4. Георги Христов Николчов
  5. Росица Данчова Иванова
  6. Тодор Димитров Шопов
  7. Теодор Веселинов Хитров
  8. Димитър Георгиев Дончев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Иван Кирилов Каменов

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Николай Цвятков Николов
  2. Симеон Георгиев Петковски
  3. Десислава Маринова Ралкова
  4. Пламен Макавеев Иванов
  5. Екатерина Йорданова Лазова

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Тодор Александров Рашев
  2. Румен Стоянов Йорданов
  3. Кирил Илиев Чернев
  4. Светла Петкова Рашкова
  5. Иванка Цветкова Лазарова
  6. Николай Иванов Кацаров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Адриян Методиев Михайлов
  2. Кирил Минков Кирилов
  3. Димитър Станимиров Василев
  4. Емил Методиев Николов
  5. Евгени Симеонов Иванов
  6. Георги Спасов Георгиев
  7. Валентин Николов Нацков
  8. Ирина Григорова Гълъбова

19 - "Синята коалиция"

  1. Венцислав Петков Вутев
  2. Цветанка Петкова Йотина
  3. Гина Георгиева Георгиева
  4. Веселин Запрянов Николов
  5. Владимир Георгиев Сайменов
  6. Георги Станилов Хаджийски
  7. Здравко Ангелов Митрев
  8. Григор Методиев Григоров
  9. Асен Петров Асенов

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Сашко Атанасов Николов
  2. Любомир Станков Велинов
  3. Кирил Борисов Войнски
  4. Георги Иванов Стоичков
  5. Марий Василев Маринов

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол