Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

25 ИР - София

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Яне Георгиев Янев
  2. Тодор Димитров Великов
  3. Стефан Георгиев Инджов
  4. Велислав Величков Величков
  5. Александър Димитров Димитров
  6. Мария Илийчова Георгиева
  7. Валентин Николаев Константинов
  8. Христо Тошков Божков
  9. Бранимир Димитров Ламбиев
  10. Константина Николова Корчева-Маринова
  11. Александър Иванов Делчев
  12. Мариан Найденов Найденов
  13. Димитър Никифоров Анков
  14. Стефан Иванов Кацаров
  15. Елизабет Петрова Санкийска

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Юлияна Дончева Петкова
  2. Георги Илиев Дормишев
  3. Николай Иванов Брандийски
  4. Гергана Ангелова Дончева
  5. Йорданка Ставрева Георгиева
  6. Сергей Людмилов Сергиев
  7. Камен Методиев Спасов
  8. Весела Сашова Пенева
  9. Мария Димитрова Кьосева
  10. Асен Стоилов Попов
  11. Стефка Иванова Соколова
  12. Георги Миланов Миланов
  13. Милен Недялков Кирилов
  14. Красимир Георгиев Патронев
  15. Талимка Атанасова Йорданова
  16. Катя Христова Христова
  17. Миглена Савова Христова
  18. Христо Иванов Лишков
  19. Румен Владимиров Янков
  20. Петър Василев Мицев

3 - ГЕРБ

  1. Владислав Иванов Горанов
  2. Станислав Стоянов Иванов
  3. Доброслав Дилянов Димитров
  4. Йоана Милчева Кирова
  5. Моника Ханс Панайотова
  6. Иван Йорданов Божилов
  7. Красимир Георгиев Ципов
  8. Снежана Георгиева Дукова
  9. Светослав Величков Тодоров
  10. Хризантема Николова Николова
  11. Кирил Георгиев Георгиев
  12. Юлия Методиева Николова
  13. Анелия Иванова Димитрова-Каменова
  14. Елена Димитрова Атанасова
  15. Никола Петков Казаков
  16. Петър Йорданов Чоруков
  17. Григор Боянов Толев
  18. Любомира Емилова Маркова
  19. София Кирилова Йовчева
  20. Ради Георгиев Миланов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Ангел Ангелов Кинанов
  2. Джейхан Хасанов Ибрямов
  3. Лало Пацев Каменов
  4. Юлиан Бориславов Николов
  5. Севда Хаккъ Дюкянджи
  6. Исмет Хасанов Османов
  7. Валери Горанов Младенов
  8. Йорданка Кръстева Кръстева
  9. Милко Албенов Мизурски
  10. Мустафа Мехмед Рифат

5 - Партия АТАКА

  1. Камен Маринов Петков
  2. Калина Венелинова Крумова
  3. Славка Георгиева Ангелова
  4. Мария Веселинова Мусорлиева
  5. Ивайло Стоянов Докузанов
  6. Стефан Огнянов Петков

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Сергей Дмитриевич Станишев
  2. Валентина Василева Богданова
  3. Александър Владимиров Радославов
  4. Николай Симеонов Малинов
  5. Анна Николаева Байчева
  6. Деница Златкова Златева
  7. Борислав Янков Борисов
  8. Тома Костов Иванов
  9. Стефан Венев Василев
  10. Живко Георгиев Желев
  11. Стефан Димитров Александров
  12. Ива Петрова Станкова
  13. Поля Тодорова Христова
  14. Юри Ангелов Карагьозов
  15. Виолина Николаева Стефанова
  16. Надя Димитрова Димитрова
  17. Емил Стефанов Дриндолов
  18. Станислав Чавдаров Младенов
  19. Любослав Красимиров Иванов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Владимир Богданов Петров
  2. Симеон Николов Нейчев
  3. Михаил Николаев Шишков
  4. Мирослав Миланов Миланов
  5. Ивайло Бойков Диманов
  6. Владимир Чавдаров Симеонов
  7. Теодора Йотова Танева
  8. Мими Мартинова Сарова
  9. Валери Альошев Неделчев
  10. Кирил Стоичков Стоименов
  11. Емил Христов Величков

8 - НДСВ

  1. Огнян Стефанов Герджиков
  2. Любка Василева Качакова
  3. Кирил Николов Арсов
  4. Мария Емилова Янчева
  5. Никола Кръстев Никифоров
  6. Димитринка Стоилова Зафирова
  7. Иванка Борисова Райчева
  8. Илияна Янева Райчева
  9. Милен Георгиев Керемедчиев
  10. Калин Тодоров Рогачев
  11. Румяна Христова Тодорова
  12. Ани Иванова Виденова-Стоянова
  13. Борислав Младенов Младенов
  14. Ивайло Георгиев Божинов
  15. Венелин Андреев Христов
  16. Анастасия Делчева Петкова
  17. Анастасия Симеонова Кръстева
  18. Надя Ивайлова Килева
  19. Кристиян Руменов Георев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Илия Тодоров Божинов
  2. Яшарфоат Юсеинов Демирев
  3. Стилиян Николов Иванов
  4. Ирина Петкова Алексова
  5. Даниела Николова Хаджийска
  6. Николай Досев Досев
  7. Димитър Харалампиев Миланов
  8. Маргарита Иванова Гарипова
  9. Аврам Тодоров Цветков
  10. Иван Пенчев Пенчев

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

  1. Антоанета Кирилова Кирова
  2. Анелия Димитрова Иванова
  3. Верка Найденова Иванова

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Андрей Николаев Ковачев
  2. Златина Пламенова Станкова
  3. Наталия Петрова Димитрова-Попова
  4. Елица Генчева Аксева
  5. Борис Нинов Луканов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Славчо Лъчезаров Георгиев
  2. Иван Николов Банков
  3. Красимир Георгиев Христов
  4. Диана Маринова Чинарска
  5. Иван Атанасов Цеков
  6. Любомира Любомирова Василева
  7. Ивона Тенева Захариева
  8. Адриана Ганчева Русенова
  9. Владимир Митков Матев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Атанас Георгиев Панайотов
  2. Мариана Георгиева Томова
  3. Весела Стоянова Байкушева

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Пламен Асенов Лазаров
  2. Петко Иванов Драгоев
  3. Ганчо Димитров Хитров
  4. Цветан Иванов Йотов
  5. Борис Симеонов Марков
  6. Станка Кирилова Звездова-Йорданова
  7. Георги Александров Младенов
  8. Милчо Стоянов Кенаров
  9. Генади Огнянов Тодоров
  10. Йордан Григоров Михов
  11. Снежанка Георгиева Крондева

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Румен Стоянов Йорданов
  2. Миглена Петрова Неделкина
  3. Мирослав Георгиев Владимиров
  4. Теодора Радкова Борисова-Петрова

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Боян Боянов Станков-Расaте
  2. Тодор Станиславов Деянов
  3. Татяна Иванова Спасова
  4. Славен Иванов Павлов
  5. Милена Юриева Иванова
  6. Петър Спасов Хаджийски
  7. Станимир Бориславов Станимиров
  8. Веселин Коцев Белов
  9. Марина Златкова Танова
  10. Костадин Панайотов Димитров
  11. Стефан Атанасов Зарев
  12. Георги Атанасов Стоянов
  13. Александър Константинов Цветков
  14. Андриана Янкова Митева

19 - "Синята коалиция"

  1. Екатерина Иванова Михайлова
  2. Димитър Лозанов Димитров
  3. Любка Христова Доинска
  4. Пламен Георгиев Бочков
  5. Атанас Йорданов Енгьозов
  6. Борислав Христов Мавров
  7. Златко Иванов Златков
  8. Юлиян Иванов Буров
  9. Стефан Петков Иванов
  10. Мариян Иванов Бухов
  11. Людмила Стефанова Василева
  12. Таньо Стойчев Стойчев
  13. Таня Георгиева Витова
  14. Христо Йорданов Даскалов
  15. Бонка Сергеева Василева
  16. Васил Христов Стипцов

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Петър Атанасов Илиев
  2. Мирослав Ангелов Котларски
  3. Павел Георгиев Стаменов
  4. Иван Йорданов Гунчев
  5. Владимир Карамфилов Асенов
  6. Валентин Люцканов Йовев
  7. Владимир Николов Владимиров

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол