Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

24 ИР - София

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Надежда Димитрова Тодоровска
  2. Кирил Димитров Кленовски
  3. Тодор Костадинов Дашинов
  4. Петър Иванов Петров
  5. Даниела Найденова Нанкова
  6. Светослав Георгиев Стефанов
  7. Радослав Гоцев Василев
  8. Емил Генов Василев
  9. Иван Славчев Подолински
  10. Тодор Стойчов Цикалов
  11. Александър Иванов Атанасов
  12. Ивайло Йорданов Истилиянов
  13. Стоян Димитров Георгиев
  14. Николай Славов Колев
  15. Иво Петков Андровски

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Борислав Любенов Великов
  2. Мирела Иванова Кръстева
  3. Йордан Александров Димитров
  4. Юри Кирилов Йосифов
  5. Серж Армен Манашян
  6. Веселина Иванова Делчева-Борисова
  7. Денис Неданов Бошнаков
  8. Жанет Ангелова Попова
  9. Иван Станков Праматаров
  10. Пеню Витанов Пенев
  11. Николай Лазаров Лазаров
  12. Златина Георгиева Георгиева
  13. Величко Стойчев Клингов
  14. Емил Кирилов Асенов
  15. Виктор Димитров Токушев
  16. Нина Радкова Лалова-Тончева
  17. Методи Веселинов Бъчваров
  18. Стефанка Младенова Иванова
  19. Свилен Енчев Даскалов

3 - ГЕРБ

  1. Йорданка Асенова Фандъкова
  2. Лъчезар Богомилов Иванов
  3. Стоян Тодоров Мавродиев
  4. Геновева Иванова Алексиева
  5. Джема Маринова Грозданова
  6. Стефани Михнева Михайлова
  7. Таня Димитрова Въжарова
  8. Веселин Григоров Спиридонов
  9. Албена Цветанова Асенова
  10. Петър Дончев Бонов
  11. Петър Славчев Манолов
  12. Янислав Милетиев Чулев
  13. Живка Стоянова Новкова
  14. Лука Петков Кръстев
  15. Христо Стоянов Петров
  16. Анжела Миткова Христова
  17. Глинка Димов Комитов
  18. Ивелина Кирилова Джартова
  19. Лилия Атанасова Улева
  20. Зоран Александров Рангелов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Тимур Ахмедов Халилов
  2. Ремдие Сеид Ибрям
  3. Цветан Иванов Енчев
  4. Юлиан Бориславов Николов
  5. Стоил Димитров Митев
  6. Джемил Салим Пехливан
  7. Стелиан Свиленов Караманов

5 - Партия АТАКА

  1. Деница Стоилова Гаджева
  2. Петър Иванов Петров
  3. Георги Георгиев Петров
  4. Гален Симеонов Монев
  5. Марио Розалинов Пунчев
  6. Нора Михайлова Болис
  7. Божидар Трифонов Димитров
  8. Стефан Василев Урумов
  9. Цветан Пламенов Колев
  10. Иван Тодоров Димитров

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Любен Андонов Корнезов
  2. Петър Атанасов Курумбашев
  3. Тодор Иванов Модев
  4. Георги Страхилов Свиленски
  5. Гергана Рашева Благиева
  6. Николай Василев Петев
  7. Евгений Георгиев Гиндев
  8. Юлия Живкова Спасова
  9. Явор Бориславов Куюмджиев
  10. Цецка Димитрова Кочкова
  11. Николай Боянов Маринов
  12. Юлия Руменова Рашева-Ашчиева
  13. Иван Янчов Таков
  14. Емил Емилов Димитров
  15. Миглена Китанова Иванова
  16. Красимир Димитров Димитров
  17. Борис Цветков Цветков
  18. Чавдар Николаев Минчев
  19. Иван Ганчев Ганчев
  20. Александър Бойчев Анчев

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Стела Димитрова Ангелова-Банкова
  2. Кирил Георгиев Георгиев
  3. Кръстю Димитров Кръстев
  4. Атанас Димитров Митовски
  5. Владимир Руменов Трифонов
  6. Светослав Светославов Симеонов

8 - НДСВ

  1. Даниел Василев Вълчев
  2. Георги Благов Денков
  3. Илия Николов Лингорски
  4. Йорданка Йорданова Добрева
  5. Снежана Великова Гроздилова
  6. Елизабета Първанова Бачева
  7. Росица Георгиева Крупева
  8. Радослав Василев Гълъбов
  9. Гинка Христова Славчева
  10. Кирил Божидаров Георгиев
  11. Радка Георгиева Торбова
  12. Борислав Бориславов Цеков
  13. Александър Андреев Крупев
  14. Рени Иванова Заркова
  15. Николай Димитров Вълчовски
  16. Виктор Рашков Иванов

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Петко Тодоров Тодоров
  2. Боян Любомиров Дуранкев
  3. Иван Кръстев Иванов
  4. Ирина Петкова Алексова
  5. Соня Христова Петкова
  6. Чавдар Кръстев Кръстев
  7. Нако Райнов Стефанов
  8. Златка Николова Гарипова
  9. Стамен Стоянов Стаменов
  10. Пламен Георгиев Николов
  11. Владимир Трифонов Тодоров
  12. Климент Иванов Бурин

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

  1. Асен Василев Владов
  2. Емил Николов Горанов
  3. Лалка Христова Любомирова

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Ясен Атанасов Атанасов
  2. Генади Борисов Кондарев
  3. Евгения Донкова Аврамова
  4. Вера Веселинова Петканчин
  5. Найден Найденов Чакъров
  6. Росен Тодоров Цонев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Владимир Иванов Янков
  2. Силвия Иванова Купенова
  3. Красимира Димова Дучева
  4. Ива Емилова Венева
  5. Ганчо Тодоров Ганчев
  6. Диана Иванова Кръстева
  7. Любомира Стоянова Марева

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Лъчезар Василев Иванов
  2. Емилия Владова Палакарчева
  3. Румен Веселинов Христов

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Явор Димитров Димитров
  2. Емил Ангелов Димитров
  3. Бисер Тодоров Смиленски
  4. Татяна Трифонова Томова
  5. Димитър Матев Матев
  6. Пенка Итова Желязкова
  7. Иван Иванов Стамболиев
  8. Димитър Александров Митев
  9. Цветина Павлинова Петкова
  10. Мариана Желязкова Желязкова

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Иван Стоилов Цицелков
  2. Красимир Николов Тихов

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Иван Емилов Георгиев
  2. Звездомир Руменов Андронов
  3. Петя Тинчева Георгиева
  4. Димитър Савов Савов
  5. Йонка Красимирова Иванова
  6. Румен Петков Василев
  7. Никола Михайлов Матев
  8. Костадин Стоименов Славчев
  9. Венцислав Младенов Жотев
  10. Митко Енчев Антонов
  11. Георги Методиев Прокопов
  12. Борис Константинов Маринов
  13. Методи Веселинов Мартинов
  14. Веселин Коцев Белов
  15. Десислава Чавдарова Кирилова
  16. Татяна Иванова Спасова
  17. Стойчо Игоров Беличовски

19 - "Синята коалиция"

  1. Мартин Димитров Димитров
  2. Веселин Методиев Петров
  3. Иван Георгиев Сотиров
  4. Константин Стефанов Димитров
  5. Борислав Иванов Бориславов
  6. Стоян Александров Михалев
  7. Теодор Богомилов Петков
  8. Захари Петров Петров
  9. Таня Дакова Дилова
  10. Диана Маринова Маринова
  11. Димитър Митков Драгиев
  12. Николай Костадинов Згурев
  13. Драго Йорданов Михалев
  14. Димитър Агапиев Бучков
  15. Мария Сотирова Станева
  16. Антоанета Димитрова Цонева
  17. Агоп Овагим Овагимян
  18. Бинка Константинова Попова-Русева
  19. Калин Атанасов Маринов
  20. Николай Стефанов Колев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Манчо Киров Манчев
  2. Атанас Гълев Коларов
  3. Георги Венциславов Йорданов
  4. Христо Димитров Велев
  5. Александър Мирославов Котларски
  6. Румен Борисов Бранков

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол