Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

23 ИР - София

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Атанас Марков Семов
  2. Радослав Милев Кацаров
  3. Кирил Димитров Кленовски
  4. Янко Иванов Янков
  5. Христо Атанасов Къдрев
  6. Александър Димитров Димитров
  7. Илиана Василева Цанова
  8. Илия Веселинов Милушев
  9. Даниела Найденова Нанкова
  10. Давид Леон Леви
  11. Станимир Николов Чакъров
  12. Валентин Николаев Константинов
  13. Стефан Лазаров Лалов
  14. Тодор Величков Недков
  15. Маргарита Величкова Недкова
  16. Красимира Стефанова Станчева-Найденова
  17. Радослав Гоцев Василев
  18. Борислав Михайлов Милев
  19. Владислав Михайлов Михайлов
  20. Светослав Георгиев Стефанов
  21. Павел Милиев Мазганов
  22. Тодор Стойчев Цикалов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Свилен Богданов Габровски
  2. Алеко Константинов Кюркчиев
  3. Огнян Иванов Левтеров
  4. Недялко Иванов Калъчев
  5. Веселка Христова Павлова-Арабаджиева
  6. Милен Димитров Стратиев
  7. Росица Йовчева Кабзева-Дикина
  8. Лилия Симеонова Михайлова
  9. Антон Игнатов Радичев
  10. Мартин Иванов Сираков
  11. Хари Станков Николов
  12. Велин Деянов Попов
  13. Ралица Константинова Тодорова
  14. Емил Веселинов Бошнаков
  15. Петър Драгомиров Дойчинов
  16. Иван Христов Антов
  17. Христо Димитров Драганов
  18. Йордан Богданов Калчишков
  19. Елеонора Петрова Петрова
  20. Нели Евстатиева Илчева
  21. Пламен Павлов Гигов
  22. Даниел Светославов Петров

3 - ГЕРБ

  1. Цветан Генчев Цветанов
  2. Теодора Радкова Георгиева
  3. Александър Руменов Ненков
  4. Валентин Алексиев Николов
  5. Димитър Борисов Главчев
  6. Емануела Здравкова Спасова
  7. Румен Стефанов Стоилов
  8. Ивайло Ангелов Московски
  9. Михаил Владимиров Владов
  10. Едуард Иванов Стойчев
  11. Антоний Венциславов Кръстев
  12. Димитър Делчев Русенов
  13. Николай Георгиев Червеняков
  14. Кръстина Борисова Галова
  15. Орлин Борисов Филипов
  16. Вергил Христофоров Йорданов
  17. Веселин Христов Милев
  18. Светла Драганова Цветкова
  19. Антон Евгениев Живков
  20. Георги Атанасов Темелков
  21. Любомир Любомиров Дреков
  22. Венцислав Славчев Игнатов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Емил Георгиев Кременлиев
  2. Борис Сребров Михайлов
  3. Севгюл Османова Халилова
  4. Мустафа Сюлейман Шан
  5. Матей Атанасов Матеев
  6. Камелия Маринова Кирилова
  7. Тунчер Фикрет Шюкрю
  8. Ахмед Хюсеин Хаккъ

5 - Партия АТАКА

  1. Явор Божилов Нотев
  2. Петър Иванов Петров
  3. Борислав Тодоров Стоянов
  4. Мария Веселинова Мусорлиева
  5. Пламен Алексиев Алексиев
  6. Людмил Димитров Димитров
  7. Антоанета Асенова Балова
  8. Венета Иванова Вълчева
  9. Цветан Пламенов Колев
  10. Иван Тодоров Димитров

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Румен Стоянов Овчаров
  2. Анна Георгиева Янева
  3. Ваня Чавдарова Добрева
  4. Альоша Маков Даков
  5. Марин Василев Пенков
  6. Милка Христова Христова
  7. Румен Николов Георгиев
  8. Минчо Боев Коралски
  9. Орлин Георгиев Ваташки
  10. Динко Вълчев Желев
  11. Петър Христов Апостолов
  12. Ирена Тодорова Анастасова
  13. Данаил Валериев Георгиев
  14. Биляна Иванова Гецова-Димитрова
  15. Благовест Кирилов Кирилов
  16. Венцислав Андреев Мирчев
  17. Христо Танчев Проданов
  18. Ана Димитрова Ананиева
  19. Виктор Христов Анчев
  20. Надя Граменова Младенова
  21. Невена Костова Цачева-Христова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Йордан Петров Величков
  2. Николай Владимиров Захариев
  3. Михаил Николаев Шишков
  4. Иван Йорданов Тонев
  5. Емил Христов Величков
  6. Владимир Чавдаров Симеонов
  7. Кирил Стоичков Стоименов
  8. Мими Мартинова Сарова
  9. Лилия Василева Петкова
  10. Симеон Костадинов Петков
  11. Теодора Йотова Танева

8 - НДСВ

  1. Пламен Георгиев Константинов
  2. Нина Стефанова Чилова
  3. Христина Христова Велчева
  4. Паола Димитрова Недялкова
  5. Красимира Радкова Мартинова
  6. Румяна Цанкова Станоева
  7. Андрей Владимиров Баташов
  8. Даниела Владимирова Никифорова
  9. Цветослав Василев Кръстев
  10. Паулина Боянова Михайлова
  11. Атанас Крумов Додов
  12. Сияна Огнянова Цветкова
  13. Биляна Димитрова Райчинова
  14. Данко Радославов Калапиш
  15. Таня Недялкова Вълкова
  16. Пенка Петрова Васева
  17. Росица Атанасова Точева
  18. Илиана Тонова Пирянкова
  19. Лора Михайлова Коларова
  20. Александър Ангелов Димитров
  21. Красимира Пенчева Найденова
  22. Тодорка Петрова Иванова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Иван Георгиев Генов
  2. Маргарита Милева Милева
  3. Найден Андреев Найденов
  4. Захари Емилов Софрониев
  5. Ангел Стоянов Бончев
  6. Росен Петров Митрев
  7. Николай Иванов Колев
  8. Теодора Александрова Семковска
  9. Върбан Минков Савов
  10. Минчо Петров Минчев
  11. Ани Христова Христова
  12. Орлин Цветанов Гемишев
  13. Никола Тодоров Куков
  14. Александър Георгиев Александров
  15. Стамен Стоянов Стаменов
  16. Сашо Стайков Кьосев
  17. Георги Цветанов Първанов
  18. Никола Атанасов Гарипов
  19. Иван Димитров Предов
  20. Йордан Иванов Христов
  21. Ангел Николаев Славчев
  22. Стоян Стаменов Стоянов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

  1. Нели Олегова Димитрова
  2. Женя Валентинова Николова
  3. Кирил Цветанов Киров

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Деница Петрова Петрова
  2. Бойко Маринов Вълчев
  3. Юлия Иванова Йорданова
  4. Ивайло Георгиев Стоименов
  5. Ирена Василева Цокова
  6. Валентин Димитров Панайотов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Георги Савов Тихов
  2. Иван Вълчев Гърнев
  3. Галя Иванова Захариева
  4. Марина Цветанова Войнова
  5. Петър Иванов Папазов
  6. Мария Стойчева Стойчева
  7. Пламен Райчов Рангелов
  8. Венелин Станчев Новаков
  9. Светлана Стоянова Иванова
  10. Диляна Кирилова Бранкова
  11. Димитър Велев Димитров

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Христина Стефанова Землякова
  2. Светлозар Николов Димитров
  3. Румен Емилов Хаджиев
  4. Николай Господинов Колев
  5. Николай Петков Тодоров
  6. Емилия Владова Палакарчева
  7. Татяна Георгиева Костадинова
  8. Лъчезар Василев Иванов
  9. Иван Кирилов Каменов
  10. Димитър Стоянов Капнилов
  11. Димитър Василев Господинов
  12. Йордан Великов Джамбазов
  13. Цеца Тодорова Цаковска
  14. Радостина Валентинова Лозанова
  15. Елена Георгиева Москова
  16. Ивайло Манчев Петров
  17. Сашо Петров Йончев
  18. Иван Георгиев Кожев
  19. Орлин Миланов Ангелов
  20. Стела Феиз Хелми

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Христо Петров Крайселски
  2. Антон Николов Васев
  3. Георги Рудолф Сачков
  4. Мирослав Стоянов Кастеллиев
  5. Полина Димитрова Станчева-Хамид
  6. Станислав Владимиров Илиев
  7. Спас Йорданов Данев
  8. Петър Тодоров Григоров
  9. Кирил Александров Пандезов
  10. Руслан Велев Георгиев
  11. Анелия Илиева Божилова
  12. Виолета Иванова Василева
  13. Георги Илиев Стоев
  14. Екатерина Йорданова Лазова

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Тодор Александров Рашев
  2. Гриша Василев Господинов
  3. Иво Пламенов Петков
  4. Георги Григоров Владимиров
  5. Тошко Иванов Кисьов
  6. Радослав Емилов Тодоров
  7. Иван Денев Георгиев
  8. Георги Николов Кольковски

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Димитър Христов Попов
  2. Теодора Иванова Шанова
  3. Асен Костадинов Механджийски
  4. Диана Трайкова Трайкова
  5. Борис Филипов Иванов
  6. Методи Веселинов Мартинов
  7. Десислава Чавдарова Кирилова
  8. Борис Валериев Миланов
  9. Филип Филипов Филипов
  10. Димитър Асенов Стефчев
  11. Петър Спасов Хаджийски
  12. Милена Юриева Иванова

19 - "Синята коалиция"

  1. Иван Йорданов Костов
  2. Лъчезар Благовестов Тошев
  3. Атанас Петров Атанасов
  4. Кирил Любомиров Топалов
  5. Йордан Ангелов Нихризов
  6. Борислав Игнатов Абрашев
  7. Сашко Начев Стоянов
  8. Пламен Иванов Антов
  9. Грети Иванова Стефанова
  10. Рени Кръстева Дамянова
  11. Георги Бенчев Карев
  12. Николай Любчев Гусев
  13. Пламен Георгиев Русев
  14. Петър Владиславов Славов
  15. Красимира Страхилова Цанова
  16. Александър Владимиров Маджиров
  17. Атанас Колов Атанасов
  18. Христо Николаев Йорданов
  19. Цанка Илиева Ямболиева
  20. Петър Любенов Миланов
  21. Момчил Енчев Куцаров

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Младен Исаев Казаков
  2. Иван Петров Давчев
  3. Вихрен Иванов Серафимов
  4. Стефан Райчев Николов
  5. Златко Димитров Петров

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол