Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

22 ИР - Смолян

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Петко Стефанов Василев
  2. Георги Спасов Кръстев
  3. Илия Петров Илиев
  4. Иван Георгиев Милин
  5. Иван Димитров Механджийски
  6. Емилия Емилова Кехайова
  7. Катя Димитрова Ружинова
  8. Румен Борисов Узунов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Христо Илиев Петров
  2. Атанас Томов Згуров
  3. Димитър Миладинов Симов
  4. Ваклин Милков Чилингиров
  5. Владимир Юлиянов Заимов
  6. Росица Бисерова Чолакова
  7. Надя Славчева Сакалийска
  8. Антоанета Юлиянова Чернокова

3 - ГЕРБ

  1. Николай Тодоров Мелемов
  2. Даниела Анастасова Дариткова-Проданова
  3. Недялко Живков Славов
  4. Венцислав Евгениев Чолаков
  5. Юлиян Велков Семчев
  6. Антон Славчев Симеонов
  7. Костадин Василев Каранлъков
  8. Филип Христов Топов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Ариф Сами Агуш
  2. Елин Елинов Андреев
  3. Хайри Реджебов Садъков
  4. Живко Ганчев Ставрев
  5. Антим Даринов Пържанов
  6. Октай Мустафов Алиев
  7. Румен Венциславов Пехливанов

5 - Партия АТАКА

  1. Живко Колев Билянов
  2. Слави Станчев Глухов
  3. Румен Петков Аврамов
  4. Ангел Георгиев Шопов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Димчо Димитров Михалевски
  2. Атанас Андреев Устабашиев
  3. Катя Колева Келевска
  4. Николай Юриев Мартинов
  5. Боян Петров Бенов
  6. Емил Андреев Менов
  7. Радост Колева Петрова
  8. Здравко Александров Огнянов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Никола Костадинов Куцков
  2. Илко Любомиров Армянов
  3. Райна Тодорова Симеонова

8 - НДСВ

  1. Гергана Христова Паси
  2. Митко Алдинов Петагов
  3. Иван Матеев Иванов
  4. Савино Сашов Батанов
  5. Валентина Асенова Павлова
  6. Димитър Костадинов Палагачев
  7. Божидар Любомиров Павлов
  8. Росен Дамянов Кефилев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Васил Петров Коларов
  2. Анатоли Свиленов Аликовски
  3. Красимир Любенов Благов
  4. Румен Асенов Николов
  5. Веселин Сергеев Димитров
  6. Красимир Раданов Михайлов
  7. Зарко Христов Стоянов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Андрей Христов Ралев
  2. Дорайд Аднан Ал Хафид

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Димитър Костадинов Кисьов
  2. Георги Спасов Иванов
  3. Петър Георгиев Кадиев
  4. Стефанка Спасова Пампорова

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Петър Ангелов Атанасчев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Станислав Атанасов Шиков
  2. Анастас Захариев Иванов
  3. Пламен Стефанов Панайотов
  4. Живко Иванов Божилов

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Радослав Петров Николов
  2. Илия Атанасов Семерджиев
  3. Юлия Антонова Дертлиева
  4. Фейзи Метинов Ашиков
  5. Христо Димов Димов

19 - "Синята коалиция"

  1. Васил Щильонов Василев
  2. Маргарита Василева Петрова
  3. Даниела Самуилова Керкелова
  4. Артур Иванов Сулинаджиев
  5. Стоян Димитров Марев
  6. Митко Ценков Хаджиев
  7. Кръстю Цончев Кръстев
  8. Мария Николаева Рускова

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Васил Димитров Николов
  2. Манол Минков Радев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол