Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

21 ИР - Сливен

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Румен Кулев Кулев
  2. Пламен Атанасов Копчев
  3. Кирил Петров Кирчев
  4. Стоян Иванов Ченков
  5. Пламен Николаев Петров
  6. Калин Георгиев Кръстев
  7. Владислава Ивайлова Джамбазова
  8. Румяна Боянова Косева
  9. Андрей Димитров Топалов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Румен Георгиев Андонов
  2. Минко Танев Минчев
  3. Ганчо Томчев Стефанов
  4. Мария Петкова Иванова-Данева
  5. Христо Денев Сосеров
  6. Маргарита Михайлова Аджемова
  7. Георги Иванов Вълчев
  8. Манчо Йовчев Манчев
  9. Съби Стойчев Величков
  10. Румяна Кънчева Борисова

3 - ГЕРБ

  1. Десислава Жекова Танева
  2. Диан Тодоров Червенкондев
  3. Юлиана Генчева Колева
  4. Марияна Петрова Иванова-Николова
  5. Галя Иванова Ченкова
  6. Здравко Кирилов Костадинов
  7. Петко Петков Петков
  8. Бисерка Василева Михалева
  9. Пейчо Динев Пейчев
  10. Димитър Колев Павлов
  11. Даниела Тодорова Иванова
  12. Милен Тодоров Користилов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Янко Александров Янков
  2. Мустафа Юсеинов Мустафов
  3. Мехмедали Зейнал Гази
  4. Медиха Йълмазова Тосунова
  5. Валери Илиев Башев
  6. Силвия Минчева Чудомирова
  7. Камелия Димитрова Веселинова
  8. Адем Мустафов Азисов
  9. Шенур Алиева Салимова
  10. Антон Михайлов Русев
  11. Андон Стефанов Вандаков
  12. Господин Маринов Куманов

5 - Партия АТАКА

  1. Калина Венелинова Крумова
  2. Стоян Стаматов Пенев
  3. Пламен Петков Иванов
  4. Методи Симеонов Методиев
  5. Станимир Янков Петров
  6. Димитър Василев Цикалов
  7. Християна Йорданова Йорданова

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Асен Димитров Гагаузов
  2. Мартин Симеонов Славов
  3. Пламен Георгиев Ранчев
  4. Иван Славов Иванов
  5. Соня Тенева Келеведжиева
  6. Деян Цанков Дечев
  7. Сиво Петров Сивов
  8. Мария Радославова Стоянова
  9. Иван Ников Иванов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Валентин Тодоров Станчев
  2. Иван Дончев Кацаров
  3. Николай Стоянов Николов

8 - НДСВ

  1. Петър Андонов Начев
  2. Христина Янева Костадинова-Чолакова
  3. Атанас Христов Атанасов
  4. Иван Добрев Кушкиев
  5. Пенка Михайлова Камбурова
  6. Ивайло Танев Желев
  7. Петър Николов Гурцов
  8. Анна Григорова Илиева
  9. Димитър Георгиев Паунов
  10. Мирослава Петкова Митева-Тенева
  11. Георги Йорданов Василев
  12. Златка Павлева Дойчева

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Димитър Михнев Даскалов
  2. Огнян Маринов Кировски
  3. Соня Александрова Минчева
  4. Спас Стойчев Спасов
  5. Али Юсеинов Якубов
  6. Иван Димитров Иванов
  7. Петър Атанасов Петров
  8. Васил Димитров Василев

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Гиргина Николаева Даскалова
  2. Калоян Валентинов Раев
  3. Виктор Данаилов Даков

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Николай Георгиев Камов
  2. Иван Атанасов Цеков
  3. Теодор Христов Иванов
  4. Петя Иванова Деновска
  5. Иван Стефанов Стефанов
  6. Елена Маргаритова Нонева

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Радостин Добрев Цонков

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Красимира Цолова Маринова
  2. Борис Николов Цанков
  3. Михаел Венциславов Бойчев
  4. Иван Стоянов Славков

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Гриша Василев Господинов
  2. Данчо Йорданов Панайотов
  3. Боян Цветков Лалов

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Симеон Славейков Костадинов
  2. Станчо Богданов Караджов

19 - "Синята коалиция"

  1. Кирчо Димитров Димитров
  2. Георги Христов Георгиев
  3. Димитър Петров Сяров
  4. Мариана Великова Кирилова
  5. Венелин Динев Йорданов
  6. Желязко Младенов Милев
  7. Атанас Иванов Митев
  8. Стефка Димитрова Куцарова
  9. Димитър Михайлов Михайлов
  10. Минчо Филипов Пеев
  11. Николай Динев Попов
  12. Пепа Миткова Митева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Петър Калчев Георгиев
  2. Румен Евгениев Румянцев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол