Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

20 ИР - Силистра

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Стефан Иванов Пантелеев
  2. Велина Георгиева Петрова
  3. Мария Стоянова Белчева
  4. Ростислава Атанасова Петрова-Енева
  5. Жечко Петров Съботинов
  6. Петър Тодоров Петров
  7. Красимир Николов Липков
  8. Величко Атанасов Атанасов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Веселина Иванова Делчева-Борисова
  2. Стефан Иванов Ненчовски
  3. Христо Пенев Димитров
  4. Николета Тодорова Радева
  5. Славянка Тодорова Василева
  6. Милена Георгиева Христова
  7. Теодора Георгиева Начева
  8. Валентина Петрова Атанасова

3 - ГЕРБ

  1. Стефан Господинов Господинов
  2. Владимир Анастасов Янков
  3. Мария Димитрова Димитрова
  4. Милен Василев Филипов
  5. Алтимир Емилов Адамов
  6. Рашко Станчев Денев
  7. Александър Николаев Сабанов
  8. Денка Димитрова Михайлова

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Камен Костов Костадинов
  2. Митхат Мехмед Табаков
  3. Гюнай Хасан Сефер
  4. Орхан Тахир Мемиш
  5. Гюнер Мехмед Рамис
  6. Николай Иванов Николов
  7. Хюсеин Муталиб Хамди
  8. Ошнут Нихат Бекир

5 - Партия АТАКА

  1. Димчо Нейков Кьосев
  2. Жеко Великов Коев
  3. Никола Константинов Огнев
  4. Диян Тодоров Йорданов
  5. Живко Иванов Желязков
  6. Мариан Стефанов Белчев
  7. Колю Василев Генчев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Антон Константинов Кутев
  2. Светлана Вескова Великова
  3. Нели Стоянова Стоилова
  4. Георги Василев Кардашев
  5. Иван Недев Чокоев
  6. Радка Иванова Добрева
  7. Надежда Друмева Бобчева
  8. Мирослав Борисов Михайлов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

8 - НДСВ

  1. Петко Драганов Добрев
  2. Галина Стефанова Райчева
  3. Нели Ангелова Гунева
  4. Христина Николова Георгиева
  5. Боян Денев Терзиев
  6. Тодор Великов Тодоров
  7. Тихомир Петров Борачев
  8. Атанас Великов Атанасов

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Георги Апостолов Апостолов
  2. Михаил Йорданов Николов
  3. Николай Досев Досев
  4. Даниел Иванов Стойчев

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Кристина Боянова Димитрова
  2. Петър Стоянов Йовев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Милена Георгиева Неделчева
  2. Милена Христова Първанова-Булбаха
  3. Николай Христов Бабанов
  4. Галина Василева Йорданова
  5. Иво Николаев Янакиев
  6. Христо Йорданов Христов
  7. Светла Великова Христова
  8. Петър Лазаров Петров

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Нелчо Александров Георгиев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Леонард Димитров Сапунджиев
  2. Димитър Иванов Димитров
  3. Пламен Стефанов Панайотов
  4. Тончо Николов Тончев
  5. Силвия Георгиева Петкова

18 - Български Национален Съюз - НД

19 - "Синята коалиция"

  1. Лазар Руменов Маречков
  2. Димитър Любенов Георгиев
  3. Марин Костадинов Грънчаров
  4. Трифон Георгиев Станев
  5. Намък Сали Хасан
  6. Илонка Найденова Миланова
  7. Младен Русинов Минчев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Павел Георгиев Стаменов

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол