Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

19 ИР - Русе

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Красимир Дончев Каракачанов
  2. Бисер Милетиев Начев
  3. Дария Георгиева Марчева
  4. Галин Атанасов Георгиев
  5. Александър Трифонов Йовчев
  6. Иво Николаев Петков
  7. Стефан Георгиев Бучаков
  8. Георги Димитров Георгиев
  9. Даниела Димитрова Петкова
  10. Георги Стоянов Георгиев
  11. Теодора Петрова Начева
  12. Галин Тодоров Григоров
  13. Мариана Георгиева Маринова-Петкова

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Йордан Каменов Каменов
  2. Илияна Петрова Раева
  3. Таня Александрова Кирова
  4. Преслава Трендафилова Димитрова
  5. Велизар Ангелов Савов
  6. Жулиен Йорданов Таушанов
  7. Росен Павлов Дунов
  8. Николай Петров Цветков
  9. Вихрен Иванов Найденов
  10. Йорданка Величкова Тодорова
  11. Михаил Георгиев Георгиев
  12. Евгений Минчев Маринов
  13. Владимир Великов Иванов
  14. Валентина Горанова Спасова

3 - ГЕРБ

  1. Пламен Дулчев Нунев
  2. Десислава Вълчева Атанасова
  3. Светлана Ангелова Найденова
  4. Даниела Димитрова Миткова
  5. Петър Иванов Даскалов
  6. Васил Бонев Пенчев
  7. Минчо Петров Минчев
  8. Иван Петров Григоров
  9. Никола Пенев Пеков
  10. Свилен Филипов Иванов
  11. Димитър Атанасов Кънчев
  12. Антоанета Димитрова Петкова
  13. Марияна Викторова Данова-Иванчева
  14. Мариан Петров Антонов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Емел Етем Тошкова
  2. Бюрхан Илиязов Абазов
  3. Дауд Мехмед Ибрям
  4. Дениз Метин Зия
  5. Рейхан Ибадула Аблеким
  6. Айдоан Апти Джелил
  7. Баки Басри Солак
  8. Силвия Стефанова Гезмиш
  9. Сезер Юсеин Сабах
  10. Силвия Александрова Крушкова
  11. Сание Мехмед Сютлю
  12. Илия Маринов Върбанов
  13. Айлин Кадирова Абилова

5 - Партия АТАКА

  1. Десислав Славов Чуколов
  2. Любомир Владимиров Владимиров
  3. Мирослав Петров Славчев
  4. Божидар Любомиров Гюлмезов
  5. Лъчезар Иванов Лунчев
  6. Димчо Василев Киряков
  7. Боян Динов Боянов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Меглена Иванова Плугчиева-Александрова
  2. Добрин Ненов Данев
  3. Иван Костадинов Иванов
  4. Деница Николаева Тихолова
  5. Силвия Николаева Алексиева
  6. Анелия Цветанова Александрова-Тюркеджиева
  7. Венцислав Илиев Калчев
  8. Георги Любенов Георгиев
  9. Михаил Билев Петков
  10. Любомира Любомирова Неделчева
  11. Светла Йорданова Грозева

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Богдан Владимиров Петров
  2. Атанас Димитров Митовски
  3. Мира Емилова Михайлова
  4. Веса Димитрова Драганова
  5. Ирена Любомирова Атанасова
  6. Светлана Манолова Филчева

8 - НДСВ

  1. Даниел Василев Вълчев
  2. Минчо Викторов Спасов
  3. Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова
  4. Мария Трифонова Димова
  5. Петър Георгиев Петров
  6. Георги Димитров Стефанов
  7. Венцислав Железчев Славов
  8. Глория Тодорова Арабаджиева
  9. Нели Неделчева Атанасова
  10. Кристиян Пламенов Вълчев
  11. Диана Йорданова Николова
  12. Илиян Василев Илиев
  13. Ангел Петков Брайков

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Соня Христова Петкова
  2. Даниел Никифоров Нанков
  3. Иван Малев Малев
  4. Дамян Лазаров Дамянов
  5. Михаил Розинов Кръстев
  6. Диляна Димитрова Несторова
  7. Гриша Маринов Петков
  8. Велко Вълканов Иванов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Богомил Борисов Шопов
  2. Ясен Атанасов Атанасов
  3. Мила Благоева Видина

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Милена Петрова Карачорова-Григорова
  2. Даниела Любомирова Христова
  3. Тодор Стоянов Жеков
  4. Александър Димитров Маринков
  5. Владимир Владов Димов
  6. Димитър Велев Димитров
  7. Радосвета Тодорова Жекова
  8. Бисер Георгиев Минчев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Стела Феиз Хелми-Генова
  2. Иванка Петкова Обретенова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Здравко Димитров Паскалиев

19 - "Синята коалиция"

  1. Михаил Рашков Михаилов
  2. Ангел Димитров Ангелов
  3. Юлиян Георгиев Гарелов
  4. Евгений Николаев Хараламбиев
  5. Галин Николаев Ганчев
  6. Станимир Стефанов Станчев
  7. Тихомир Сеферинов Сеферинов
  8. Милан Николов Маринов
  9. Магдалена Константинова Руйчева
  10. Бияна Станойкова Петрова
  11. Мария Желязкова Василева
  12. Симеон Георгиев Вацов
  13. Младен Русинов Минчев
  14. Иван Петров Андреев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Росен Рашев Раднев
  2. Иван Георгиев Неделчев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол