Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

18 ИР - Разград

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Димчо Георгиев Локмаджиев
  2. Нели Вълева Пейкова
  3. Добромир Крумов Георгиев
  4. Мартин Русев Русев
  5. Бистра Игнатова Милева
  6. Ростислава Найденова Петрова
  7. Димитър Лаков Цвятков
  8. Севдалин Джуров Георгиев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Мария Андонова Пиргова
  2. Янко Георгиев Киров
  3. Младен Неделчев Димов
  4. Димо Борисов Димитров
  5. Татяна Христова Пенчева
  6. Мария Иванова Райкова
  7. Адриан Димитров Атанасов

3 - ГЕРБ

  1. Тодор Атанасов Димитров
  2. Валентин Стефанов Василев
  3. Петя Димитрова Иванова
  4. Георги Николов Кулишев
  5. Росица Иванова Иванова-Гетова
  6. Стоянка Петрова Донева-Якимова
  7. Атанас Николов Чопаков
  8. Димитър Цонев Стефанов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Рамадан Байрам Аталай
  2. Хасан Ахмед Адемов
  3. Нигяр Сахлим Джафер
  4. Белгин Фикри Шукри
  5. Шенол Салим Али
  6. Даут Идриз Осман
  7. Айхан Мустафов Хашимов
  8. Ахмед Реджебов Ахмедов

5 - Партия АТАКА

  1. Георги Димитров Георгиев
  2. Иво Иванов Хаджииванов
  3. Даньо Иванов Гичев
  4. Димчо Юнаков Димов
  5. Димитрина Григорова Димитрова

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Венелин Димитров Узунов
  2. Наско Борисов Анастасов
  3. Ана Валентинова Михайлова-Иванова
  4. Весела Славчева Сярова
  5. Димитър Стефанов Ковачев
  6. Илиян Дочков Дочков
  7. Красимир Иванов Крумов
  8. Росица Бончева Георгиева

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Марко Иванов Марков
  2. Сашко Боянов Минчев
  3. Божидар Бонев Братоев
  4. Стефан Савов Хаджистанчев

8 - НДСВ

  1. Валери Димитров Цеков
  2. Евгения Петрова Кочанова
  3. Мирослав Стоянов Минков
  4. Васил Тодоров Василев
  5. Виолета Тодорова Великова
  6. Йордан Константинов Тачев
  7. Кристинка Костадинова Първанова
  8. Стефка Йовчева Хинова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Пламен Веселинов Иванов
  2. Евгений Тигранов Унанов
  3. Петър Александров Петров

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Ивайло Георгиев Стоименов
  2. Константин Георгиев Дичев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Хасан Мустафов Хасанов
  2. Милен Цанков Иванов
  3. Искрена Кънчева Цоневска

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Владимир Василев Иванов

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

18 - Български Национален Съюз - НД

19 - "Синята коалиция"

  1. Иво Борисов Димитров
  2. Теодор Борисов Ролев
  3. Пламен Сашев Пашев
  4. Милен Йоргов Минчев
  5. Петър Дончев Вълканов
  6. Николай Цонев Колев
  7. Никола Вълчев Хадживасилев
  8. Мариела Георгиева Йорданова

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Мирослав Ангелов Котларски

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол