Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

17 ИР - Пловдивски

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Георги Пинчев Иванов
  2. Васил Йорданов Клявков
  3. Атанас Георгиев Праматаров
  4. Чавдар Сотиров Манчев
  5. Пламен Данчев Николов
  6. Диана Руменова Димитрова
  7. Георги Йозов Пънкин
  8. Димитър Пенев Пенев
  9. Иван Костадинов Костов
  10. Васил Ненков Василев
  11. Запрян Тонев Кичуков
  12. Спас Минков Шопов
  13. Димитър Атанасов Мирчев
  14. Петко Николов Ликов
  15. Енина Рангелова Калайджиева
  16. Румяна Костадинова Иванова
  17. Емил Бисеров Русев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Драгомир Стоянов Иванов
  2. Красимир Благоев Орманов
  3. Георги Костадинов Солаков
  4. Димитър Любомиров Иванов
  5. Богдан Атанасов Димитров
  6. Мария Милкова Бурова
  7. Анастас Димитров Нейков
  8. Иван Христов Иванов
  9. Димитър Тодоров Сбирков
  10. Юлияна Георгиева Кривицка
  11. Пламен Колев Сотиров
  12. Герасим Кирилов Церовски
  13. Петър Райчев Каракехайов

3 - ГЕРБ

  1. Димитър Николов Лазаров
  2. Силвия Анастасова Хубенова
  3. Николай Петков Петков
  4. Георги Георгиев Плачков
  5. Илия Иванов Пашев
  6. Иван Проданов Иванов
  7. Владислава Ангелова Шопова
  8. Красимира Александрова Александрова
  9. Младен Николов Шишков
  10. Петър Ганчев Георгиев
  11. Лазаринка Лазарова Йочкова
  12. Иван Тодоров Христев
  13. Жанета Рангелова Иванова
  14. Мариана Здравкова Кацарова
  15. Атанас Георгиев Димитров
  16. Тони Вълкова Илиева
  17. Бальо Кирев Балев
  18. Георги Илиев Кралев
  19. Иван Костадинов Политов
  20. Виделина Николова Попова

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Джевдет Ибрям Чакъров
  2. Тунджай Османов Наимов
  3. Петя Николова Раева
  4. Мюмюн Исмаил Алиджик
  5. Бедрие Юсеинова Търмазова
  6. Ферди Емел Кадир
  7. Зафер Джемил Моллаюмер
  8. Ружди Фахри Салим
  9. Неази Азис Таир
  10. Валентин Чавдаров Симеонов
  11. Тодор Ангелов Йорданов
  12. Иван Колев Атанасов
  13. Семиха Юсеин Яшар
  14. Фаик Ахмедов Чаушев
  15. Али Бекир Кючук
  16. Тунча Велдан Мехмед
  17. Ейвас Назифов Саидов
  18. Кеазим Велиев Козарев
  19. Серхан Фаик Кяшиф
  20. Ибрям Назимов Алимоллов

5 - Партия АТАКА

  1. Явор Божилов Нотев
  2. Огнян Стоичков Янакиев
  3. Таня Илиева Александрова
  4. Петър Йонков Точев
  5. Емануил Крумов Иванов
  6. Никола Георгиев Ликов
  7. Христо Видолов Топалов
  8. Петър Яков Стрехин
  9. Йордан Иванов Алексиев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Петър Василев Мутафчиев
  2. Милена Иванова Христова
  3. Пламен Василев Славов
  4. Марин Иванов Маринов
  5. Светла Димитрова Янчева
  6. Петър Милков Антонов
  7. Манол Трифонов Генов
  8. Павел Михайлов Михайлов
  9. Запрян Трифонов Христев
  10. Николай Тодоров Иванов
  11. Тонка Димитрова Мирчева
  12. Иван Димитров Лютов
  13. Иван Йосифов Яков
  14. Димитър Бориславов Здравков
  15. Константин Вихъров Витанов
  16. Николай Георгиев Митков
  17. Матей Ненов Жутев
  18. Делян Иванов Караславов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Калинка Борисова Бонева
  2. Таня Василева Дончева-Иванова
  3. Цонко Стоянов Георгиев
  4. Антония Димитрова Генчева
  5. Мариян Николов Чонов
  6. Марин Владимиров Йорданов

8 - НДСВ

  1. Пламен Неделчев Моллов
  2. Рупен Оханес Крикорян
  3. Петър Жулиянов Чаушев
  4. Кирил Георгиев Аргиров
  5. Иван Тодоров Ненов
  6. Костадин Василев Величков
  7. Гинка Маркова Николова
  8. Милка Руменова Иванова
  9. Мария Георгиева Джатова
  10. Таня Тодорова Петкова-Даскалова
  11. Павлина Ангелова Ковачева
  12. Делка Николова Терзийска-Вавурас
  13. Милко Георгиев Хаджиев
  14. Донка Нанова Ватева
  15. Атанас Благоев Ганев
  16. Юли Илиев Игнатов
  17. Димитър Кателийчев Пейчев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Минчо Генев Минчев
  2. Дочо Христов Шиков
  3. Владимир Димитров Клаклов
  4. Маргарита Милева Милева
  5. Валерий Иванов Бакърджиев
  6. Христо Йорданов Христев
  7. Александър Василев Маринов
  8. Димитър Костадинов Калдиев
  9. Йосиф Георгиев Каменов
  10. Тодор Христов Енев
  11. Стоян Николов Генчев
  12. Георги Кръстев Димов
  13. Мария Христова Маргенова
  14. Димитър Димитров Узунов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Георг Георгиев Тупарев
  2. Елица Генчева Аксева
  3. Валери Димчев Георгиев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Костадин Георгиев Костадинов
  2. Йордан Трендафилов Мадаров
  3. Донка Запрянова Матева
  4. Димитрия Димитрова Стойчева

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Петко Ганчев Писков

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Георги Христов Христов
  2. Владимир Иванов Хаджов
  3. Елена Ангелова Чаушева
  4. Пеньо Нанев Нанев
  5. Иван Георгиев Бакърджиев
  6. Стефан Маринов Славейков
  7. Георги Стайков Паталенски
  8. Соня Димитрова Христова
  9. Милко Минев Гондов

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Костадин Василев Воденичаров
  2. Гергана Георгиева Чапразова
  3. Кирил Петков Саров
  4. Стефан Ненчев Илиев
  5. Иво Данков Добрев
  6. Стоян Петков Саров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Георги Миланов Георгиев
  2. Георги Христов Бонев
  3. Атанас Илиев Семерджиев
  4. Цветелина Георгиева Иванова
  5. Стефан Иванов Генов
  6. Станислав Димитров Райков
  7. Алек Христов Александров
  8. Йордан Ангелов Николов
  9. Симеон Ангелов Шуманов

19 - "Синята коалиция"

  1. Йордан Иванов Бакалов
  2. Даниела Радева Желязкова
  3. Емил Станев Кабаиванов
  4. Запрян Георгиев Писанов
  5. Пламен Панков Петков
  6. Георги Ангелов Даскалов
  7. Ангел Димитров Дингилев
  8. Петър Марков Тодоров
  9. Красимир Павлов Патишанов
  10. Ангел Динков Ангелов
  11. Бонка Атанасова Карчева-Гичева
  12. Никола Пейчев Хаджийски
  13. Елена Димитрова Иванова
  14. Петър Атанасов Пейчинов
  15. Елена Костова Лазарова
  16. Веселин Василев Стойков
  17. Благовеста Кръстева Динчева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Динко Цветков Дерменджиев
  2. Георги Стефанов Георгиев
  3. Елена Димитрова Туйова

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол