Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

16 ИР - Пловдив

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Бойко Иванов Ватев
  2. Борис Георгиев Джелепов
  3. Пламен Димитров Бакалов
  4. Слави Василев Георгиев
  5. Димитър Богданов Хаджипетров
  6. Борислав Кръстев Инчев
  7. Чавдар Симеонов Пантев
  8. Камен Маринов Шишманов
  9. Неделчо Василев Василев
  10. Петко Георгиев Василев
  11. Крум Иванов Цветков
  12. Веселина Николова Кузманова
  13. Енчо Василев Василев
  14. Катя Димитрова Пенева
  15. Албена Цветанова Николова

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Емил Илиев Кошлуков
  2. Георги Иванов Цанков
  3. Румен Василев Кривицки
  4. Ангел Петков Зидарев
  5. Маруся Тодорова Капитанова
  6. Герасим Кирилов Церовски
  7. Тони Димитрова Пазламова
  8. Борис Николов Николов
  9. Пламен Митков Милев
  10. Красимир Благоев Орманов
  11. Атанаска Ангелова Добрева
  12. Петър Райчев Каракехайов

3 - ГЕРБ

  1. Иван Борисов Тотев
  2. Менда Кирилова Стоянова
  3. Стефан Иванов Дедев
  4. Костадин Василев Язов
  5. Величка Николова Шопова
  6. Зоя Янева Георгиева
  7. Антоний Йорданов Йорданов
  8. Костадин Димитров Димитров
  9. Георги Божидаров Игнатов
  10. Петър Костадинов Петров
  11. Павлинка Цанова Кацарова
  12. Минко Иванов Минков
  13. Иван Петков Вичков
  14. Димитър Николов Цветков
  15. Десислава Генова Желязкова
  16. Александър Димитров Радев
  17. Атанаска Иванова Тунтова
  18. Стефан Иванов Шилев

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Красимир Петров Кузмов
  2. Мехмед Асан Асан
  3. Тунай Сюлейманов Хюсеинов
  4. Веска Йорданова Дъзданова
  5. Сунай Асан Ахмед
  6. Петя Николова Раева
  7. Юсуф Джелилов Алиев
  8. Октай Рамис Шериф
  9. Севгин Шакир Шакир
  10. Сюрия Юсуф Дене
  11. Асен Димов Методиев
  12. Джамисет Шабан Джафер
  13. Октай Шабан Чалъшкан
  14. Ахмед Фератов Азимов
  15. Бранимир Стойчев Иванов
  16. Росица Ефремова Ангелова
  17. Яшар Смаил Асан

5 - Партия АТАКА

  1. Павел Димитров Шопов
  2. Борислав Янчев Ноев
  3. Иван Георгиев Петков
  4. Димитър Петков Керин
  5. Славка Георгиева Диманова
  6. Милен Христов Аджаров
  7. Даниела Тонкова Кинова
  8. Елена Георгиева Райчева
  9. Велизар Иванов Ченков
  10. Михаил Георгиев Казанджиев
  11. Васко Цветков Вълчинов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Стефан Ламбов Данаилов
  2. Захари Димитров Георгиев
  3. Атанас Атанасов Папаризов
  4. Атанаска Михаилова Тенева
  5. Явор Илиев Гечев
  6. Кирчо Георгиев Атанасов
  7. Ангел Николов Батаклиев
  8. Георги Паскалев Сафев
  9. Георги Йорданов Йорданов
  10. Георги Любенов Зънгаров
  11. Радост Марчева Марчева
  12. Георги Атанасов Атанасов
  13. Петя Николова Щерева
  14. Атанас Петков Петков
  15. Стефчо Неделчев Таушанов
  16. Христо Вълчев Иванов
  17. Тодор Георгиев Биков
  18. Емилия Руменова Мишева-Цицис

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Павлин Василев Кузманов
  2. Атанас Димитров Атанасов
  3. Таня Василева Дончева-Иванова
  4. Цонко Стоянов Георгиев
  5. Антония Димитрова Генчева
  6. Калинка Борисова Бонева
  7. Цеко Цветанов Цеков
  8. Валентина Милкова Чонова
  9. Николай Георгиев Георгиев

8 - НДСВ

  1. Милен Емилов Велчев
  2. Тодор Петков Хинов
  3. Мариана Иванова Димитрова-Гичева
  4. Гелка Ангелова Илиева
  5. Валентин Методиев Божинов
  6. Антон Стаматов Стаматов
  7. Тенчо Любенов Чолаков
  8. Валери Димитров Цеков
  9. Александър Александров Буздрев
  10. Стефанка Петрова Цонева
  11. Николай Иванов Хаджиев
  12. Венета Георгиева Гегова
  13. Йордан Николов Памуков
  14. Миглена Иванова Коцева
  15. Георги Николов Црънчев
  16. Мима Величкова Митева
  17. Катя Христова Стайкова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Костадин Райков Генчев
  2. Христо Аргиров Ставрев
  3. Христо Иванов Стойков
  4. Владлен Георгиев Аргиров
  5. Жечко Атанасов Желязков
  6. Стилиян Николов Иванов
  7. Данаил Спасов Нанчев
  8. Александър Руменов Калоферов
  9. Петко Костадинов Буров
  10. Нено Христев Ненов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Васил Иванов Къдринов
  2. Андрей Николаев Ковачев
  3. Вера Веселинова Петканчин
  4. Златина Пламенова Станкова

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Донка Запрянова Матева
  2. Димитрия Димитрова Стойчева
  3. Ангел Димитров Димитров
  4. Дафинка Георгиева Калинова
  5. Ангел Георгиев Цойков
  6. Диана Илиева Сандева
  7. Валентин Георгиев Иванов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Христина Стефанова Землякова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Константин Христов Христов
  2. Еленка Иванова Панайотова
  3. Весела Пенчева Абуладзе
  4. Веселин Станиславов Желязков
  5. Христина Михайлова Георгиева

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Иван Емилов Георгиев
  2. Димитър Веселинов Манов
  3. Стилиян Илиев Машев
  4. Йордан Ангелов Николов
  5. Алек Христов Александров
  6. Димитър Любомиров Шенчев
  7. Христо Вълков Вълков
  8. Радослав Петров Николов
  9. Симеон Ангелов Шуманов
  10. Ивайло Стоянов Колев
  11. Антон Костов Кабаиванов
  12. Йордан Любомиров Кирков

19 - "Синята коалиция"

  1. Димо Георгиев Гяуров
  2. Спас Георгиев Гърневски
  3. Николай Георгиев Караиванов
  4. Андон Георгиев Андонов
  5. Чавдар Недев Марев
  6. Божидар Михайлов Симеонов
  7. Гичка Цанкова Кърнева
  8. Марин Иванов Балъков
  9. Иван Чудомиров Делчев
  10. Атанас Любенов Панчов
  11. Стоян Лазаров Дойков
  12. Стефан Савов Маргаритов
  13. Александър Стоянов Павлов
  14. Георги Василев Липчев
  15. Мирослава Колева Стамболска
  16. Дяко Александров Дяков
  17. Мирослава Симеонова Гуйгова
  18. Йордан Иванов Каймаканов

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Дончо Нанов Дончев Гърбов
  2. Ваньо Тодоров Иванов
  3. Димитър Любенов Димитров

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол