Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

15 ИР - Плевен

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Дарин Величков Матов
  2. Илия Тодоров Илиев
  3. Петьо Веселинов Костов
  4. Владислав Димитров Монов
  5. Жанет Маринчева Петрова
  6. Атанас Василев Велев
  7. Даринка Цветанова Кръстева
  8. Христо Васков Христов
  9. Наташа Климентова Димитрова
  10. Росен Киров Цалев
  11. Анелия Симеонова Великова
  12. Цветелин Красимиров Цветанов
  13. Владимир Тодоров Петков
  14. Адриан Тодоров Стоянов
  15. Веселка Илиева Вълова
  16. Милен Стефчев Цветков
  17. Силвия Христова Спирова
  18. Ирена Драголюбова Стоянова

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Владислав Огнянов Милчев
  2. Светла Йорданова Вълова
  3. Соня Живкова Цанова
  4. Людмил Асенов Евтимов
  5. Евгения Иванова Бързашка-Христова
  6. Тодор Павлов Пачев
  7. Пламен Иванов Хинов
  8. Галя Иванова Денева-Кръстева
  9. Владимир Николаев Мънев
  10. Ердинай Рашид Муратов
  11. Тодор Бориславов Борисов
  12. Данаил Спасов Стоилчев
  13. Стефчо Иванов Малкодански
  14. Митко Даков Христов
  15. Поля Петрова Моновска
  16. Ренита Вергилова Кунова
  17. Ралица Симеонова Иванова
  18. Валентина Димитрова Йорданова

3 - ГЕРБ

  1. Цецка Цачева Данговска
  2. Ивелин Николаев Николов
  3. Пламен Тачев Петров
  4. Христина Иванова Янчева
  5. Станислав Христов Петков
  6. Димитър Живков Стойков
  7. Стефан Константинов Катев
  8. Петя Крумова Василева
  9. Анатоли Илиев Георгиев
  10. Петьо Димитров Петков
  11. Цветан Костадинов Димитров
  12. Румен Димитров Митев
  13. Виолета Георгиева Целова
  14. Бойко Владимиров Балтаков
  15. Надка Божинова Димитрова
  16. Мирослав Стоилков Траянов
  17. Венцислав Крумов Кунчев
  18. Дочко Димитров Дочев

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Митхат Сабри Метин
  2. Ваид Аптула Арслан
  3. Айдън Алиев Исмаилов
  4. Елис Бехатова Асанова
  5. Айля Ниязи Ибрахим
  6. Алипи Алипиев Деянов
  7. Милена Дайчева Пъшева
  8. Анани Малинов Асенов
  9. Валентина Андреева Младенова
  10. Събчо Спасов Младенов
  11. Елеонора Людмилова Микова
  12. Милен Илианов Трифонов
  13. Ина Красимирова Кирилова
  14. Ахмед Мехмедов Ахмедов
  15. Шенджан Яшарова Куртанова
  16. Марио Киров Рангелов
  17. Енгин Исмаилов Кючуков

5 - Партия АТАКА

  1. Десислав Славов Чуколов
  2. Георги Тодоров Мусев
  3. Илиан Андреев Беров
  4. Емил Игнатов Михайлов
  5. Нора Тодорова Господинова
  6. Николай Цветанов Стоянов
  7. Денчо Тодоров Христов
  8. Величко Христанов Илиев
  9. Петьо Иванов Събев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Румен Йорданов Петков
  2. Георги Чавдаров Анастасов
  3. Васил Миланов Антонов
  4. Любомир Ангелов Петков
  5. Любка Веселинова Александрова
  6. Мирослав Николов Михайлов
  7. Пепа Василева Герашка
  8. Йордан Атанасов Йорданов
  9. Венелина Андреева Гетова
  10. Ваня Недкова Недкова-Коларова
  11. Мария Людмилова Георгиева
  12. Иван Иванов Петров
  13. Димитър Георгиев Кочков
  14. Калин Димитров Великов
  15. Свилен Маринов Атанасов
  16. Емил Христов Илиев
  17. Цветомира Филадинова Добрева
  18. Никодим Тотев Нинов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Стела Димитрова Ангелова-Банкова
  2. Иванка Славчева Рашайкова
  3. Павлин Василев Кузманов
  4. Христо Петров Съйнов
  5. Марин Владимиров Йорданов
  6. Мария Герасимова Грънчарова
  7. Михаил Сълев Сълев
  8. Денчо Иванов Русанов
  9. Явор Тончев Величков
  10. Симеон Димитров Пацов

8 - НДСВ

  1. Камелия Методиева Касабова
  2. Веселин Витанов Близнаков
  3. Илиан Георгиев Илиев
  4. Стефан Димитров Петков
  5. Пламен Александров Йотов
  6. Павлин Николов Славов
  7. Илчо Йорданов Костов
  8. Светла Георгиева Петкова-Костова
  9. Радослав Иванчев Илиев
  10. Денислава Николаева Ангелова
  11. Валентин Иванов Костадинов
  12. Юлия Гатева Гатева
  13. Сашо Николаев Стоянов
  14. Петя Георгиева Иванова
  15. Венко Симеонов Найденов
  16. Анелия Ангелова Иванова
  17. Стефан Борисов Владимиров

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Христофор Петков Дочев
  2. Нако Райнов Стефанов
  3. Илиянка Николаева Георгиева
  4. Петко Тодоров Тодоров
  5. Тимур Генов Гложенски
  6. Петър Иванов Ръжгев
  7. Мирослав Кънов Вълов
  8. Иван Петров Герашки
  9. Илиана Богданова Луканова
  10. Пламен Борисов Йончев
  11. Галина Вълова Георгиева
  12. Георги Борисов Янков
  13. Тодор Василев Топалски
  14. Павлин Петров Цалов
  15. Иван Симеонов Флоров
  16. Пенка Стоянова Щъркова
  17. Бано Михайлов Николов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Росен Тодоров Цонев
  2. Георги Йорданов Йорданов
  3. Петко Димитров Цветков

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Красин Вълчев Химирски
  2. Нели Василева Стоянова
  3. Александър Николов Карагеоргиев
  4. Веселин Иванов Колев
  5. Валентина Денчева Цоцова
  6. Валентин Петров Ковачев
  7. Росица Петкова Фекете
  8. Боряна Борисова Пантелеева
  9. Мартин Дианов Христов
  10. Николай Ненов Христов
  11. Чавдар Володиев Ангелов
  12. Борислав Кирилов Маринов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Ивайло Манчев Петров

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Веселин Луканов Банков
  2. Поля Иванова Борисова
  3. Цветан Петков Петков
  4. Маргарита Димитрова Фичева
  5. Георги Иванов Петков
  6. Веселка Бориславова Вълчанова
  7. Капка Тодорова Цветанова
  8. Веселин Иванов Вълчанов

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Владимир Андронов Брезоев
  2. Станислав Иванов Косаков
  3. Иван Филипов Иванов
  4. Таня Йорданова Йорданова
  5. Макрета Тодорова Драганова

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Петър Георгиев Стоименов
  2. Момчил Георгиев Петков
  3. Любомир Савчев Йончев
  4. Костадин Панайотов Димитров

19 - "Синята коалиция"

  1. Цветан Костов Костов
  2. Венцислав Василев Върбанов
  3. Тодор Георгиев Еленков
  4. Иван Илиев Христов
  5. Яким Маринов Якимов
  6. Мариана Петрова Лазарова-Иванова
  7. Ани Йосифова Цветкова
  8. Ивалин Костов Йосифов
  9. Милка Цветанова Якова
  10. Преслав Трилков Гайдарски
  11. Емил Филипов Топалски
  12. Петър Иванов Диков
  13. Христо Димитров Каленов
  14. Пламен Върбанов Керековски
  15. Валентин Йозов Калапиш
  16. Светлин Ангелов Симеонов

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Григор Тодоров Ненов
  2. Дарин Богданов Тошев
  3. Цветанка Бочева Кръстева

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол