Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

13 ИР - Пазарджик

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Лъчезар Димитров Кръстев
  2. Елеонора Николаева Николова
  3. Иван Атанасов Колчаков
  4. Екатерина Илиева Каферинова
  5. Йордан Славеев Цольов
  6. Иван Георгиев Васев
  7. Васил Асенов Павлов
  8. Албена Иванова Панева
  9. Димитър Иванов Фикийн
  10. Атанас Петров Петров
  11. Стефан Илиев Атмаджов
  12. Димитър Тодоров Мерджанов
  13. Маргарита Николова Теодосиева
  14. Георги Петров Дойчев
  15. Галина Тодорова Белчева

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Сергей Ангелов Темелков
  2. Николай Младенов Младенов
  3. Ивайло Николов Котев
  4. Ивайло Стоянов Карацонев
  5. Иван Анастасов Учкунов
  6. Пламен Николов Андров
  7. Величка Ангелова Тодорова
  8. Ясен Цанков Пашомов

3 - ГЕРБ

  1. Иван Димитров Иванов
  2. Гинче Димитрова Караминова
  3. Никола Иванов Белишки
  4. Красимира Щерева Симеонова
  5. Ангел Георгиев Даскалов
  6. Петко Валентинов Петков
  7. Атанас Василев Кръстев
  8. Дончо Спасов Баксанов
  9. Ваня Евгениева Минкова
  10. Нено Радков Костурков
  11. Любомир Даков Петков
  12. Станислав Милков Пешев
  13. Елена Иванова Чолакова
  14. Иван Димитров Такев
  15. Надя Константинова Шотлекова
  16. Минко Петков Минков

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Делян Славчев Пеевски
  2. Искра Димитрова Михайлова-Копарова
  3. Юмер Мустафа Хамза
  4. Ахмед Исмет Хаджийски
  5. Али Ахмедов Чешмеджиев
  6. Исмаил Мехмед Моллов
  7. Ремзи Яшар Хюсеин
  8. Янко Асенов Ихтимански
  9. Али Ахмедов Билялов
  10. Мехмет Вели Велият
  11. Стела Емилова Гьорова
  12. Мустафа Реджеб Джамбаз
  13. Севда Асенова Хаджийска
  14. Ерхан Исмаил Саатчъ
  15. Юркиша Мехмедова Ананова
  16. Красимира Валентинова Керкелова

5 - Партия АТАКА

  1. Станислав Тодоров Станилов
  2. Димитър Василев Аврамов
  3. Красимир Георгиев Първанов
  4. Атанас Димитров Стоилов
  5. Борислав Иванов Чинков
  6. Иван Тодоров Иванов
  7. Данка Атанасова Ташева
  8. Христо Луков Костурков

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Георги Георгиев Пирински
  2. Георги Данаилов Петърнейчев
  3. Георги Николов Мърков
  4. Надя Спасова Клисурска-Жекова
  5. Веладин Георгиев Битолски
  6. Стоян Георгиев Парпулов
  7. Марко Николов Мечев
  8. Костадин Александров Кобаков
  9. Стефан Илиев Юруков
  10. Иван Геров Иванов
  11. Лазар Огнянов Попов
  12. Димитър Спасов Димитров
  13. Илко Савов Савов
  14. Красимира Василева Радева-Делева
  15. Антон Спасов Николов
  16. Петър Ганчев Горчев

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

8 - НДСВ

  1. Весела Атанасова Драганова-Илиева
  2. Георги Благов Денков
  3. Люцкан Илиев Далакчиев
  4. Гено Николов Пеев-Карапеев
  5. Васил Тодоров Филев
  6. Иван Петров Аврамов
  7. Борис Атанасов Голомехов
  8. Мариана Иванова Тодорова-Николова
  9. Елена Илиева Куцева
  10. Росица Цветанова Данкова
  11. Катя Несторова Огнянова
  12. Альоша Благинов Цветанов
  13. Йордан Петров Хамамджиев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Иван Георгиев Генов
  2. Марияна Христоскова Стойнова
  3. Константин Иванов Коняров
  4. Ангел Димитров Златанов
  5. Ангел Костадинов Линчев
  6. Биляна Георгиева Венчева
  7. Ангел Георгиев Тоданов
  8. Петър Атанасов Петров
  9. Георги Гутев Георгиев
  10. Иван Стойнов Чолаков
  11. Атанас Георгиев Динков

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Васил Иванов Къдринов
  2. Георг Георгиев Тупарев
  3. Николай Николов Йончев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Йордан Трендафилов Мадаров
  2. Благой Георгиев Атанасов
  3. Крум Цветанов Николов
  4. Любомир Димитров Томов
  5. Петя Запрянова Кузманова
  6. Стайко Петков Навущанов
  7. Пенка Ненкова Стоилова
  8. Катя Славчова Гаралова
  9. Юли Цветанов Топалов
  10. Иван Димитров Янев
  11. Иван Иванов Търпоманов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Цеца Тодорова Цаковска

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Спас Петков Мантаров
  2. Спас Георгиев Попов
  3. Мирослав Георгиев Владимиров
  4. Румен Александров Димитров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Асен Георгиев Кръстев
  2. Стефан Юлиянов Механджийски
  3. Илиана Венкова Илиева
  4. Георги Тодоров Кишев
  5. Атанас Димитров Кръстев
  6. Боян Петков Гергинчев
  7. Любомир Стоянов Добрев
  8. Лъчезар Иванов Иванов

19 - "Синята коалиция"

  1. Даниел Павлов Митов
  2. Веселина Евгениева Зумпалова-Ралчева
  3. Асен Демирев Иванов
  4. Радослав Кирилов Чолов
  5. Неделчо Атанасов Пещерлиев
  6. Румен Спасов Димитров
  7. Георги Костадинов Гайдаров
  8. Даниел Николов Мирчев
  9. Капка Стефанова Вачева
  10. Владимир Димитров Цонков
  11. Евелина Джурова Петрова
  12. Венцислав Георгиев Личев
  13. Димитър Христов Герасимов
  14. Румен Николов Йорданов
  15. Венко Генов Пенчев
  16. Пенка Груева Кънева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Стоян Николов Грозданов
  2. Марин Тенев Добрев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол