Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

11 ИР - Ловеч

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Атанас Марков Семов
  2. Стефан Йосифов Гецов
  3. Огнян Илиев Петров
  4. Илиян Петров Кинов
  5. Трифон Дачев Трифонов
  6. Анна Здравкова Симеонова
  7. Георги Антонов Антонов
  8. Донка Пенчева Минкова

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Анелия Димитрова Иванова
  2. Христо Маринов Ковачев
  3. Радка Великова Борисова
  4. Мартин Христов Коев
  5. Андрей Иванов Спасов
  6. Галина Цанкова Петкова
  7. Генислав Иванов Караджов
  8. Петя Радославова Петкова

3 - ГЕРБ

  1. Анатолий Великов Йорданов
  2. Станка Лалева Шайлекова
  3. Михаил Ненов Николовски
  4. Николай Нанков Нанков
  5. Христофор Неделчев Ачков
  6. Пламен Красимиров Огнянов
  7. Георги Петков Попов
  8. Ваня Иванова Иванова-Кривошиева

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Владимир Зиновиев Бубняк
  2. Юнал Джелалов Мъстънов
  3. Свилен Алдинов Русинов
  4. Огнян Миленов Минчев
  5. Иванка Валентинова Стоянова
  6. Ивелина Ангелова Райковска
  7. Владимир Тодоров Маринов
  8. Аделина Аспарухова Монева

5 - Партия АТАКА

  1. Кирил Владимиров Гумнеров
  2. Илиян Иванов Пеевски
  3. Михаил Петков Миков
  4. Петър Николов Петров

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Евгений Василев Узунов
  2. Димитър Ангелов Горов
  3. Иван Василев Канелов
  4. Донка Иванова Михайлова
  5. Николай Иванов Николов
  6. Иван Генов Иванов
  7. Красимир Веселинов Джонев
  8. Галина Димитрова Велева

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Цветан Стоименов Ночев
  2. Стефанка Стоименова Ночева
  3. Антония Стоянова Иванова
  4. Стефан Мишев Нейков
  5. Марин Христов Маринов

8 - НДСВ

  1. Данчо Василев Кънев
  2. Владимир Веселинов Даскалов
  3. Красимир Илиев Гунешки
  4. Даринка Христова Станчева
  5. Борис Данаилов Томов
  6. Иван Милков Иванов
  7. Петя Николова Дикова-Гунешка
  8. Петър Йорданов Църов

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Анна-Мати Владимирова Велева
  2. Добринка Иванова Конярова
  3. Михаил Андреев Михайлов
  4. Трифонка Йонкова Велева
  5. Иван Петров Опълченски

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Найден Найденов Чакъров
  2. Евгения Донкова Аврамова

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Любомир Кирилов Матеев
  2. Марин Енчев Раев
  3. Мими Хубенова Бозова

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Георги Димитров Събчев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Миннет Пашова Демирова

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Христо Бочев Христов
  2. Иван Найденов Раев
  3. Гергана Йорданова Борисова
  4. Боян Цветков Лалов

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Звездомир Руменов Андронов
  2. Димитър Христов Попов
  3. Петя Тинчева Георгиева

19 - "Синята коалиция"

  1. Петър Николаев Николов
  2. Красимира Маринова Райковска
  3. Мариела Стоева Шошкова
  4. Татяна Димитрова Стоянова
  5. Иво Георгиев Райнов
  6. Мерджан Георгиев Мерджанов
  7. Георги Николов Митев
  8. Валери Велиславов Балкански

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Иван Петров Дивчев
  2. Милко Маринов Семерджиев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол