Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

10 ИР - Кюстендил

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Димитър Йорданов Чукарски
  2. Ивайло Руменов Иванов
  3. Петър Александров Миланов
  4. Младен Стоянов Ризов
  5. Васил Николов Миладинов
  6. Анелия Димитрова Николова
  7. Милен Йосифов Хаздай

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Светослав Димитров Василев
  2. Емил Иванов Христов
  3. Детелина Методиева Борисова
  4. Илиана Милчова Григорова
  5. Любка Иванова Георгиева
  6. Десислава Василева Божилова
  7. Георги Милчов Райнов
  8. Теменужка Николаева Благоева

3 - ГЕРБ

  1. Валентин Тончев Микев
  2. Емил Димитров Гущеров
  3. Кирил Боянов Калфин
  4. Милен Валентинов Николов
  5. Любомир Йорданов Анчев
  6. Вася Пантелеева Пешева
  7. Борислав Христов Георгиев
  8. Борис Йорданов Дашков

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Емил Венев Атанасов
  2. Емилия Стоянова Какачка
  3. Диана Николова Иванова
  4. Илчо Сашев Димитров
  5. Сашка Йорданова Гальова
  6. Радослав Стойчев Лунджов
  7. Иван Симеонов Чивийски
  8. Божидар Михайлов Йосифов

5 - Партия АТАКА

  1. Методи Кирилов Стойнев
  2. Еленка Кирилова Никова
  3. Райчо Димитров Цветин
  4. Стоичко Кирилов Стоянов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Мая Божидарова Манолова
  2. Иван Тодоров Ибришимов
  3. Георги Николов Ников
  4. Кирил Асенов Ангелов
  5. Албена Димитрова Евтимова
  6. Иво Георгиев Дамянов
  7. Лилия Георгиева Чингарска
  8. Георги Коцев Стоянов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Албена Богомилова Кочева
  2. Славка Симеонова Илиева
  3. Владислав Руменов Паунов
  4. Георги Ангелов Ангелов

8 - НДСВ

  1. Борислав Георгиев Владимиров
  2. Васил Владимиров Иванов
  3. Венчо Иванов Златанчев
  4. Иван Георгиев Китов
  5. Силвия Димитрова Овчарченска
  6. Васил Вергилов Велинов
  7. Венета Александрова Чергарска
  8. Ивайло Радойчев Анастасов

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Павлинка Цветкова Борисова
  2. Иван Борисов Багалийски
  3. Силвия Здравкова Сандева
  4. Страхил Христов Данчев
  5. Чавдар Кръстев Кръстев
  6. Димо Ангелов Илинкин

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

  1. Ангел Христов Христов

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Петър Станиславов Шурулинков
  2. Йордан Василев Джамбазов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Емил Ананиев Станоев
  2. Тодор Славчов Пепелджийски
  3. Иван Христов Цветков
  4. Теменужка Павлова Шукерова
  5. Климент Василев Гигов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Радостина Валентинова Лозанова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Тодор Стойнев Джонев
  2. Боряна Иванова Стойкова

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Тони Стоименов Петров
  2. Атанас Георгиев Джелятов

19 - "Синята коалиция"

  1. Иван Христов Пипонов
  2. Чавдар Любенов Йорданов
  3. Марияна Юриева Минчева
  4. Стоян Славев Шушков

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Борислав Йорданов Соколов
  2. Петър Йорданов Бошнаков

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол