Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

9 ИР - Кърджали

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Филип Симеонов Саръев
  2. Стамен Йорданов Стамов
  3. Емилия Албенова Фенева
  4. Младен Алдинов Мандов
  5. Димитрина Георгиева Радомирова
  6. Мариана Маринова Бодурова
  7. Христо Иванов Дайов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Сали Шабан Ибрям
  2. Мирослав Маринов Каварджиков
  3. Ана Димитрова Латунова
  4. Виктор Орлинов Денизов
  5. Айдън Али Мехмед
  6. Григор Николов Колячев
  7. Виолета Краева Русева
  8. Милена Иванова Велкова

3 - ГЕРБ

  1. Вежди Летиф Рашидов
  2. Цвета Вълчева Караянчева
  3. Валентин Руменов Манев
  4. Тодор Иванов Зангочев
  5. Иванка Тодорова Таушанова
  6. Стефан Тодоров Чанев
  7. Гюлюстан Хюсеин Хюммет
  8. Александър Красимиров Гаджалов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Лютви Ахмед Местан
  2. Ремзи Дурмуш Осман
  3. Хасан Азис Исмаил
  4. Неджми Ниязи Али
  5. Себихан Керим Мехмед
  6. Юнал Тасим Тасим
  7. Гюрсел Осман Емин
  8. Салиха Хакиф Емин

5 - Партия АТАКА

  1. Димитър Василев Аврамов
  2. Емил Иванов Айвазов
  3. Валентин Димитров Ромов
  4. Владислав Стоянов Лефакиев
  5. Димо Викторов Митев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Стефан Ламбов Данаилов
  2. Димчо Димитров Михалевски
  3. Дафин Бойчев Каменов
  4. Ангел Делчев Коджаманов
  5. Назми Садула Мюмюн
  6. Георги Тончев Кючуков
  7. Маргит Михайлова Василева
  8. Жени Стайкова Николова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Генади Филипов Стоилов
  2. Диляна Валентинова Пеева
  3. Янко Вълчев Стоянов
  4. Доника Станкова Митева
  5. Ирина Неделчева Цветкова

8 - НДСВ

  1. Огнян Стефанов Герджиков
  2. Васил Томов Дончев
  3. Начо Янков Ковачев
  4. Здравко Симов Карамитев
  5. Гинчо Христов Колев
  6. Валентина Михайлова Стоева
  7. Мирослав Руменов Димитров
  8. Румяна Стефанова Димитрова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Минчо Генов Минчев
  2. Евгения Руменова Карадаиева
  3. Калин Иванов Узунов
  4. Желю Иванов Бънзаров
  5. Никола Атанасов Гарипов
  6. Симеон Тодоров Гагов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Стоян Иванов Христов
  2. Дорайд Аднан Ал Хафид

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Божидар Здравков Митев
  2. Димо Светославов Георгиев
  3. Атанас Гинев Гинев
  4. Диана Начева Дойчева
  5. Мария Димова Авренлиева

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Елисавета Маринова Соколова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Никола Стоянов Анадолиев
  2. Георги Вълков Момчилов
  3. Милен Димитров Парасков

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Георги Христов Бонев
  2. Антон Костов Кабаиванов
  3. Никола Петков Стоев

19 - "Синята коалиция"

  1. Стоян Георгиев Стоянов
  2. Агоп Киркор Узунбохосян
  3. Радослав Иванов Милев
  4. Димитър Тодоров Топалов
  5. Петър Стефанов Москов
  6. Найден Маринов Зеленогорски

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Мариян Борисов Якимов
  2. Христо Савов Васев
  3. Ивана Петрова Бръмбарова

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол