Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

8 ИР - Добрич

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Димитър Иванов Корназов
  2. Герман Димитров Германов
  3. Йордан Иванов Павлов
  4. Евгений Иванов Сачев
  5. Антоанета Желязкова Жекова
  6. Деньо Паскалев Славов
  7. Милко Стефанов Стоянов
  8. Иван Георгиев Георгиев
  9. Георги Петков Несторов
  10. Камен Красимиров Попов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Мария Недялкова Славкова
  2. Климент Минев Найденов
  3. Донко Георгиев Марев
  4. Андрей Велчев Вълов
  5. Веселин Тодоров Василев
  6. Станимира Георгиева Нейчева
  7. Росен Димов Власев
  8. Ивелин Георгиев Димитров
  9. Георги Йорданов Рангелов
  10. Камен Пеев Атанасов
  11. Николай Стоянов Недев
  12. Наум Стефанов Влайков

3 - ГЕРБ

  1. Румен Иванов Иванов
  2. Светомир Константинов Михайлов
  3. Ваня Донева Георгиева
  4. Тодор Йорданов Георгиев
  5. Галина Стоянова Серафимова-Иванова
  6. Станка Георгиева Петрова
  7. Стилиян Димитров Митев
  8. Бисерка Атанасова Пачолова-Ценова
  9. Катя Петрова Ганова
  10. Симеон Георгиев Симеонов
  11. Христо Иванов Павлов
  12. Илиян Стефанов Станоев

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Корман Якубов Исмаилов
  2. Рушен Мехмед Риза
  3. Денис Едип Номан
  4. Севинч Зия Касабова
  5. Фатма Ахмед Капитанова
  6. Александър Томов Сурталов
  7. Юмюгюл Иджаби Сюлейман
  8. Къймет Реджеб Тургут
  9. Димитрина Валентинова Вълева
  10. Гюлхан Муса Вейсел
  11. Гюлай Неджиб Бекир
  12. Иван Илиев Стоянов

5 - Партия АТАКА

  1. Валентин Николов Иванов
  2. Атанас Генчев Атанасов
  3. Ивелин Желев Пейчев
  4. Десислава Петрова Димитрова
  5. Евдокия Петрова Великова
  6. Георги Атанасов Алексиев
  7. Мариана Маринова Стойчева
  8. Иванка Пенева Стойчовска
  9. Димчо Господинов Кръстев
  10. Явор Минев Георгиев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Петър Владимиров Димитров
  2. Росен Андреев Карадимов
  3. Радослав Теодоров Иванов
  4. Сияна Атанасова Фудулова
  5. Иван Константинов Милев
  6. Божидар Димитров Димитров
  7. Никола Гочев Проданов
  8. Недко Кирчев Марчев
  9. Живко Славов Данев
  10. Лали Муса Сали
  11. Нина Георгиева Ставрева
  12. Стелиян Георгиев Маринов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Кирияк Цонев Цонев
  2. Радостин Мирков Мирков
  3. Ана Христова Здравкова
  4. Михран Хаик Санджакян
  5. Йордан Апостолов Апостолов
  6. Атанаска Христова Енчева
  7. Кирил Добрев Кирилов
  8. Иван Асенов Първанов
  9. Виолета Георгиева Чомакова

8 - НДСВ

  1. Миглена Янакиева Тачева
  2. Мима Тодорова Василева
  3. Георги Господинов Желев
  4. Олга Габриел Задгорска-Теодосиева
  5. Ваня Балчева Георгиева
  6. Велислав Георгиев Даскалов
  7. Светлана Неделчева Жечева
  8. Недялка Петрова Горчакова
  9. Георги Вълков Георгиев
  10. Сенка Петрова Стоянова
  11. Димитър Христов Димитров
  12. Жеко Петков Петков

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Илияна Петрова Захариева
  2. Камен Рангелов Каменов
  3. Борис Тодоров Колев
  4. Георги Костадинов Йорданов
  5. Христо Петров Христов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Юлия Иванова Йорданова
  2. Мариана Костадинова Стоянова

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Николай Георгиев Николов
  2. Димитър Маринов Панайотов
  3. Вълю Димитров Вълев
  4. Веселин Георгиев Николов
  5. Калин Илиев Георгиев
  6. Михаил Иванов Михалев
  7. Цвятко Иванов Илиев
  8. Христо Великов Маринов
  9. Огнян Михайлов Тодоров
  10. Красимир Радков Станков

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Елена Христова Драганова

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Божан Иванов Пейчев
  2. Зинаида Донева Пантелеева
  3. Десислава Белева Андреева
  4. Тихомир Петров Куманов
  5. Пламен Недков Нейчев

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Детелин Миронов Кюркчиев
  2. Радостина Петкова Петкова
  3. Маргарита Стоянова Иванова
  4. Силва Петрова Чакърова
  5. Александър Бориславов Борисов
  6. Наум Асенов Наумов
  7. Янко Борисов Янков
  8. Красимира Станчева Гинкова

19 - "Синята коалиция"

  1. Венцислав Василев Върбанов
  2. Александър Йорданов Александров
  3. Георги Димитров Чунчуков
  4. Маргарита Калинова Вичева
  5. Венцеслав Христов Кацаров
  6. Костадин Атанасов Костадинов
  7. Петър Димитров Петров
  8. Димитър Антонов Антонов
  9. Ивайло Петров Евдокимов

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Димчо Христов Димов
  2. Ивелин Петров Иванов

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол