Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

7 ИР - Габрово

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Георги Цвятков Терзийски
  2. Радостина Косева Косева-Михова
  3. Георги Русев Стоянов
  4. Рени Иванова Микова
  5. Стилиян Кръстев Стилиянов
  6. Илко Иванов Попов
  7. Христо Данаилов Гайдарски
  8. Вяра Пенева Мънчева-Пухтова

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Ивелина Стефкова Цонева
  2. Димитър Стефанов Петров
  3. Стела Димитрова Димкова
  4. Станислав Иванов Рудевски
  5. Росица Данчева Мирчева
  6. Марин Нивелинов Занков
  7. Дида Божидарова Белинова
  8. Людмил Василев Бучев

3 - ГЕРБ

  1. Красимир Любомиров Велчев
  2. Галина Димитрова Банковска
  3. Иван Тодоров Иванов
  4. Цветомир Цвятков Михов
  5. Катя Костова Колева
  6. Маруся Тодорова Пенева
  7. Пламен Пенчев Недков
  8. Георги Георгиев Стайков

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Светлана Григорова Дянкова
  2. Митхат Себаатинов Алибашев
  3. Мюмюне Ибрямова Акай
  4. Кенан Раимов Сабриев
  5. Рамиз Хасан Рамиз
  6. Радостина Анжелова Иванова
  7. Ранко Минчев Тотев
  8. Антон Пенев Николаев

5 - Партия АТАКА

  1. Ради Николов Стоянов
  2. Николай Стефанов Лазаров
  3. Апостол Тотев Матев
  4. Христо Петков Христов
  5. Людмил Николайчев Сираков

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Ивелин Николов Николов
  2. Михо Димитров Михов
  3. Николай Георгиев Григоров
  4. Дария Димитрова Съчкова
  5. Огнян Петков Пешков
  6. Теодора Николаева Начева
  7. Ирена Светозарова Дикова
  8. Васко Христов Василев

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Любомир Гатев Лалев
  2. Цанка Иванова Ексарова
  3. Григор Венциславов Григоров
  4. Васил Иванов Василев

8 - НДСВ

  1. Светлозар Тодоров Тодоров
  2. Тихомир Минков Църов
  3. Михаил Мирославов Михайлов
  4. Христина Петрова Костадинова
  5. Ема Вертерова Хлебарова
  6. Илия Тодоров Монев
  7. Манол Петров Цоков
  8. Съби Давидов Събев

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Цоньо Петров Цонев
  2. Пеньо Стефанов Минчев
  3. Йонко Христов Урумов
  4. Стефан Пенчев Тотев
  5. Десислава Николаева Коссова
  6. Димитър Василев Митев
  7. Спас Косев Цанев
  8. Христо Тодоров Христов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Живко Димитров Богданов
  2. Калоян Валентинов Раев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Христо Иванов Шиваров
  2. Мариана Пенчева Дочева
  3. Ваня Кирилова Каменополска

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Сийка Миланова Каменцалиева

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Цецилия Тодорова Ангелова
  2. Георги Григоров Владимиров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Анатоли Петров Антонов
  2. Стефан Веселинов Тауков
  3. Стефан Георгиев Ковачев

19 - "Синята коалиция"

  1. Мариана Иванова Даракчиева
  2. Илиян Георгиев Георгиев
  3. Николай Захариев Ненков
  4. Васил Милчев Папазов
  5. Христо Стефанов Христов
  6. Георги Иванов Николов
  7. Сюзан Месру Садъкова-Томева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Атанас Гълев Коларов
  2. Пламен Генев Генев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол