Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

6 ИР - Враца

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Марио Иванов Тагарински
  2. Альоша Бориславов Игнатов
  3. Иво Димитров Андреев
  4. Пламен Крумов Ганецовски
  5. Геновева Георгиева Христова
  6. Дамян Иванов Цолов
  7. Румен Георгиев Цветанов
  8. Коста Иванов Червеняшки
  9. Красимир Петков Вътов
  10. Биляна Венциславова Кънчева
  11. Николай Богомилов Стоев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Златка Тодорова Карамелска
  2. Симеон Иванов Симеонов
  3. Стоян Димитров Тодоров
  4. Димитър Георгиев Попов
  5. Валя Георгиева Кръстева
  6. Емил Петров Петров
  7. Галина Харалампиева Ангелова
  8. Методи Бориславов Методиев
  9. Пламен Пламенов Димитров
  10. Милен Маринов Кунчев
  11. Даринка Илиева Калчева
  12. Кремен Владимиров Георгиев

3 - ГЕРБ

  1. Николай Горанов Коцев
  2. Мирослав Христофоров Найденов
  3. Николай Хинков Рашев
  4. Янко Иванов Здравков
  5. Мирослав Петков Маринов
  6. Валери Маринов Ангелов
  7. Виктория Володиева Гарванска
  8. Петър Спасов Комитски
  9. Диана Венциславова Йорданова
  10. Красен Георгиев Кръстев
  11. Росен Жеков Добрев
  12. Пламен Борисов Кръстев

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Мехти Касъмов Хасков
  2. Борислав Константинов Банчев
  3. Данаил Маринов Йолов
  4. Бранимир Асенов Бочев
  5. Румен Олегов Костов
  6. Юрий Петров Кацарски
  7. Емил Алексиев Тодоров
  8. Наско Ангелов Дервишов
  9. Асен Щерев Бошнаков
  10. Ани Мариянова Искренова
  11. Мариян Мариев Славчев
  12. Яшар Махмудов Касъмов

5 - Партия АТАКА

  1. Венцислав Асенов Лаков
  2. Адриан Христов Асенов
  3. Петър Иванов Гайдарски
  4. Петър Ангелов Гоцовски
  5. Деница Валентинова Тодорова
  6. Румен Владимиров Данев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Георги Тодоров Божинов
  2. Тома Янков Томов
  3. Венцислав Велков Василев
  4. Илиана Йорданова Михайлова-Тихолова
  5. Иван Николов Гризанов
  6. Милко Костадинов Торбов
  7. Иван Дочев Иванов
  8. Цветелина Върбанова Дамяновска
  9. Силвия Данчева Чорбаджийска-Първановска
  10. Марио Томов Трайков
  11. Георги Христов Раловски
  12. Таня Найденова Митова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Минчо Христов Куминев
  2. Симеон Николов Нейчев
  3. Цветан Монов Лилов
  4. Трифонка Тошкова Цолова
  5. Цецка Ангелова Ценова
  6. Владимир Цветанов Цанов

8 - НДСВ

  1. Христина Христова Велчева
  2. Антонио Илиев Георгиев
  3. Виолин Иванов Крушовенски
  4. Красимир Златков Стоянов
  5. Момчил Иванчев Младенов
  6. Соня Ангелова Предоева
  7. Павлина Цветанова Иванова
  8. Данаил Иванов Първанов
  9. Илияна Димитрова Кацарова
  10. Маргарита Стоянова Ангелова
  11. Албена Антова Кисьова
  12. Теодора Николаева Николова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Боян Любомиров Дуранкев
  2. Пламен Тасков Милетков
  3. Илия Александров Георгиев
  4. Ивайло Петров Стефанов
  5. Пламен Николов Гатев
  6. Виктор Георгиев Даков
  7. Цветан Цоков Димитров
  8. Десислава Христова Костова
  9. Павлинка Борисова Димитрова
  10. Светлана Георгиева Цветанова
  11. Надежда Христова Катранкиева
  12. Евгений Тигранов Унанов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Албена Симеонова Върбанова
  2. Ирена Василева Цокова
  3. Валентин Димитров Панайотов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Николай Димитров Живков
  2. Манол Маринов Христов
  3. Владимир Иванов Петров
  4. Таня Георгиева Павлова
  5. Владислав Петров Стоянов
  6. Кирил Петков Ефремов
  7. Николай Христов Даков
  8. Светлозар Василев Николов
  9. Гита Ванива Додова
  10. Красин Вълчев Химирски
  11. Симеон Костадинов Симеонов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Орлин Миланов Ангелов

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Миглена Петрова Неделкина
  2. Георги Николов Даковски
  3. Петър Николов Петков
  4. Теодора Радкова Борисова-Петрова
  5. Калоян Живков Иванов
  6. Димитър Христов Куличев
  7. Николай Иванов Кацаров
  8. Надежда Стаматова Хаджиева
  9. Радослав Емилов Тодоров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Пламен Стефанов Христов
  2. Илия Кольов Дончев
  3. Десислава Маринова Хубчева

19 - "Синята коалиция"

  1. Асен Йорданов Агов
  2. Цветомир Кирилов Кръстев
  3. Евгени Кръстев Топалски
  4. Евгени Бориславов Генов
  5. Стефан Красимиров Стефанов
  6. Владислава Тошева Лакова
  7. Светла Иванова Берова
  8. Калин Иванов Найденов
  9. Петко Иванов Петков
  10. Слави Любомиров Георгиев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Радослав Георгиев Гетов
  2. Огнян Живков Георгиев
  3. Димитрина Иванова Димитрова

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол