Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

5 ИР - Видин

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Кристияна Методиева Петрова
  2. Мариела Цветанова Гъркова
  3. Габриела Венелинова Петрова
  4. Кирил Иванов Кирилов
  5. Борислав Цветанов Казашки
  6. Бисер Александров Борисов

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Недялко Иванов Калъчев
  2. Цветанка Браткова Петрова
  3. Жасмина Иванова Илиева
  4. Александър Венелинов Николов
  5. Цветелина Миткова Иванова

3 - ГЕРБ

  1. Владимир Цветанов Тошев
  2. Любомила Станиславова Станиславова
  3. Пламен Живков Стефанов
  4. Георги Войчев Пасков
  5. Александър Филчев Матеев
  6. Любомир Кирилов Низамов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Венцислав Томов Ванков
  2. Юлияна Иванова Тодорова
  3. Методи Филчев Илиев
  4. Теменужка Илиева Дочева
  5. Христина Атанасова Данова-Тодорова

5 - Партия АТАКА

  1. Емил Тодоров Лилов
  2. Маноил Маринов Станков
  3. Йоланда Петкова Борисова

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Михаил Райков Миков
  2. Кръстьо Петров Спасов
  3. Нина Иванова Нинова
  4. Пламен Цветанов Георгиев
  5. Светослав Евгениев Георгиев
  6. Марияна Александрова Петрова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Иван Антимов Маринов
  2. Бисерка Жорова Борисова-Спасова
  3. Боряна Борисова Георгиева

8 - НДСВ

  1. Нина Стефанова Чилова
  2. Севдалина Василева Димитрова
  3. Цветан Петров Ценков
  4. Благуна Евтимова Николова
  5. Петко Ников Върбанов
  6. Иван Мирчев Трендафилов

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Никола Тодоров Куков
  2. Яничка Методиева Любомирова
  3. Добринка Иванова Конярова
  4. Костадин Недев Господинов
  5. Гергин Петров Гюров
  6. Мила Георгиева Плашева-Панталеева

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Мила Благоева Видина
  2. Георги Сашков Стефанов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Атанас Минчев Ничев
  2. Димчо Иванов Младенов
  3. Валери Иванов Сираков
  4. Никифор Цоков Нинков
  5. Еленко Иванов Вълчев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Сашо Петров Йончев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Николай Кръстев Игнатов

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Венцислав Божилов Кърпачев
  2. Любомир Евгениев Липошлиев

19 - "Синята коалиция"

  1. Генади Петков Велков
  2. Момчил Викторов Станков
  3. Пламена Каменова Александрова
  4. Иван Еленков Русков
  5. Румен Тасев Николов
  6. Личко Левтеров Луков

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"


Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол