Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

4 ИР - Велико Търново

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Цветан Асенов Цветанов
  2. Емил Генов Василев
  3. Димитър Цвятков Йорданов
  4. Валери Георгиев Станиславов
  5. Иван Илиев Илиев
  6. Мирослав Николов Гълъбов
  7. Любен Николов Лалев
  8. Розалия Николова Лозанова-Гешева
  9. Христо Тошков Стателов
  10. Нина Петкова Христова
  11. Димитър Йорданов Стоянов
  12. Живко Йорданов Димитров
  13. Димитър Иванов Димитров
  14. Станислав Цонев Александров
  15. Емилян Николов Миланов
  16. Даниела Валентинова Крушева

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Ивайло Стоянов Здравков
  2. Иван Александров Ангелов
  3. Сашо Ангелов Димитров
  4. Даниел Дончев Донев
  5. Величко Йорданов Великов
  6. Димо Георгиев Димов
  7. Валентин Йорданов Ангелов
  8. Мария Йорданова Димитрова-Цветанова
  9. Иван Кръстев Иванов
  10. Радка Маринова Крумова
  11. Маргарита Пенкова Димитрова
  12. Анита Генова Кръстева
  13. Павлин Григоров Димитров
  14. Йордан Богданов Богданов
  15. Калин Стефанов Иванов
  16. Весела Иванова Балева

3 - ГЕРБ

  1. Христо Димитров Христов
  2. Евгени Димитров Стоев
  3. Мирослав Николов Петков
  4. Людмил Хараламбев Гецов
  5. Аспарух Бочев Стаменов
  6. Изабела Христова Чорбаджиева
  7. Деян Минков Хаджийски
  8. Пенчо Стоянов Пенчев
  9. Божидар Тодоров Ангелов
  10. Мирослав Илиев Маринов
  11. Александър Стойнов Чокойски
  12. Детелина Кирилова Борисова
  13. Петя Христова Илиева
  14. Надежда Станимирова Ярмова
  15. Боряна Георгиева Горчева
  16. Надя Владимирова Георгиева

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Камен Костов Костадинов
  2. Хасан Илияз Хаджихасан
  3. Радослав Якимов Розинов
  4. Стефчо Иванов Алипиев
  5. Юлиян Атанасов Иванов
  6. Елиз Диндарова Караманлиева
  7. Николай Георгиев Николов
  8. Вехбие Нуриева Балиева-Ашимова
  9. Елина Людмилова Александрова-Димитрова
  10. Бедри Юсуфов Алиев
  11. Георги Трендафилов Радойнов
  12. Нигяр Шукриева Шукриева
  13. Сергей Стефанов Стефанов
  14. Икмал Юсеинова Джомова
  15. Сергей Михайлов Тосунов
  16. Иво Тодоров Найденов

5 - Партия АТАКА

  1. Борислав Тодоров Стоянов
  2. Румен Тодоров Георгиев
  3. Васил Любенов Илиев
  4. Огнян Петров Георгиев
  5. Анелия Василева Димитрова
  6. Дянко Петров Мадемов
  7. Ивайло Георгиев Атанасов
  8. Петър Ваков Митев
  9. Димитър Михайлов Димитров

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Бойко Стефанов Великов
  2. Александър Димитров Паунов
  3. Мариана Радева Бояджиева
  4. Георги Рачев Рачев
  5. Виолета Русинова Русева
  6. Тошо Христов Кръстев
  7. Георги Дамянов Серафимов
  8. Николай Недялков Гърмидолов
  9. Георги Ангелов Стамболиев
  10. Илиян Иванов Маринов
  11. Стоян Витанов Витанов

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Стоян Илиев Ников
  2. Велко Койчев Вълчев
  3. Пламен Тодоров Раднев
  4. Илия Тодоров Шишманов
  5. Марин Стоянов Върбанов
  6. Тодорка Тодорова Павлова
  7. Йонко Николов Минчев
  8. Митка Иванова Йотова

8 - НДСВ

  1. Борислав Бориславов Цеков
  2. Георги Маринов Евгениев
  3. Тошко Аспарухов Никифоров
  4. Гергана Антонова Трифонова
  5. Огнян Симеонов Ганев
  6. Валентин Димитров Димитров
  7. Тотка Петкова Янева
  8. Огнян Аниев Ванчов
  9. Венелин Христов Русанов
  10. Веселин Йорданов Чанев
  11. Милен Бориславов Илиев
  12. Никола Йорданов Николов
  13. Петър Илиев Стоянов
  14. Поля Иванова Стефанова
  15. Даниела Василева Калчева
  16. Валентина Маринова Дянкова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Тихомир Илиянов Георгиев
  2. Павел Симеонов Павлов
  3. Петьо Борисов Костадинов
  4. Александър Иванов Терзиев
  5. Деница Пенкова Пенева
  6. Борислав Асенов Спасов
  7. Антон Стефанов Калчев
  8. Недялко Христов Недялков

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Богомил Борисов Шопов
  2. Георги Йорданов Йорданов
  3. Борис Нинов Луканов
  4. Никола Петров Николов

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Здравка Йорданова Йорданова
  2. Пламен Нейчев Латев
  3. Иван Григоров Димитров
  4. Лъчезар Тенев Шиков

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Георги Рашков Георгиев

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Александър Трифонов Toмов
  2. Ивайло Илиев Зартов
  3. Александър Феодоров Кръстев
  4. Емилия Симеонова Павлова
  5. Стефан Тодоров Хвойнев
  6. Росен Веселинов Златев
  7. Владимир Рачев Рачев
  8. Михаил Нанков Атанасов
  9. Александър Георгиев Панков
  10. Татяна Иванова Недкова
  11. Иван Боянов Петров

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Камен Славянов Попов
  2. Станислав Георгиев Недков
  3. Фейзи Метинов Ашиков
  4. Йордан Генчев Габровски

19 - "Синята коалиция"

  1. Ваньо Евгениев Шарков
  2. Мавроди Евстатиев Калейнски
  3. Камен Михайлов Алексиев
  4. Ангел Василев Янчев
  5. Миролюб Димитров Кожухаров
  6. Александър Иванов Екимов
  7. Димитър Тодоров Цонев
  8. Сергей Христов Добрев
  9. Златина Николаева Иванова

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Иван Ангелов Спирдонов
  2. Ваня Куздова Банабакова
  3. Драгол Нанев Драголов
  4. Севдалинка Лазарова Йоцова
  5. Николай Методиев Божинов
  6. Петко Христов Стоев
  7. Пенчо Кинов Рашков
  8. Илиян Димитров Илиев

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол