Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

2 ИР - Бургас

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Димитър Иванов Абаджиев
  2. Румен Кулев Кулев
  3. Славян Тодоров Теофилов
  4. Златина Николова Лефтерова
  5. Калин Ангелов Димов
  6. Ивелин Йорданов Йорданов
  7. Иво Любомиров Авуски
  8. Петьо Цанев Петров
  9. Георги Борисов Георгиев
  10. Детелин Константинов Лилов
  11. Християн Любомиров Желязков
  12. Тезджан Исмаил Сабри
  13. Атанас Иванов Атанасов
  14. Йовка Илчева Вълева
  15. Красимир Пенев Костов
  16. Стоян Димитров Михов
  17. Цветан Валентинов Пенев
  18. Костадин Желев Костадинов
  19. Милена Георгиева Милева
  20. Радостина Огнянова Василева

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Мирослав Петров Севлиевски
  2. Димитър Паунков Колев
  3. Ангел Христов Ангелов
  4. Въльо Димов Дучев
  5. Момчил Николов Момчилов
  6. Иван Иванов Сивов
  7. Димитър Христов Христов
  8. Тодор Димитров Тодоров
  9. Хачик Агоп Агопян
  10. Йовка Павлова Иванова
  11. Петя Минкова Янева
  12. Ани Цонева Гуджукова
  13. Кирил Иванов Стоянов
  14. Митко Лавчев Дойков
  15. Станислава Георгиева Стойкова
  16. Стефан Костов Бъкларов
  17. Жасмина Анатолиева Фанева
  18. Росица Георгиева Табакова
  19. Красимир Иванов Шерлетов
  20. Георги Петров Тодоров
  21. Иван Димитров Мишинов
  22. Велин Стефанов Величков

3 - ГЕРБ

  1. Божидар Димитров Стоянов
  2. Димитър Бойчев Петров
  3. Галина Стефанова Милева-Георгиева
  4. Стоян Янков Гюзелев
  5. Иван Стефанов Вълков
  6. Тодор Жаков Йосифов
  7. Иван Атанасов Алексиев
  8. Вяра Димитрова Петрова
  9. Диана Иванова Йорданова
  10. Златина Манолова Касърова-Дукова
  11. Георги Иванов Георгиев
  12. Антоанета Димитрова Събкова
  13. Соня Маркова Енилова
  14. Николай Киров Киров
  15. Николай Петров Минков
  16. Тонка Иванова Добрева
  17. Панайот Василев Жечков
  18. Николай Христов Василев
  19. Ненчо Атанасов Ненчев
  20. Диян Иванов Петров
  21. Живко Иванов Йорданов
  22. Антоанета Кирилова Стоянова

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Джевдет Ибрям Чакъров
  2. Дурхан Мехмед Мустафа
  3. Селим Смаил Иса
  4. Ружди Алириза Хасан
  5. Хасан Али Хюсеин
  6. Хасан Ахмед Мехмед
  7. Георги Стефанов Кенов
  8. Юсеин Аптула Джемил
  9. Мехмед Адем Хаджимехмед
  10. Селиме Кямил Куз
  11. Александър Георгиев Делчев
  12. Исмаил Юсмен Осман
  13. Мустафа Хюсеин Мустафа
  14. Севал Адем Алиев
  15. Шерафет Асан Мехмед
  16. Севим Исмаил Али
  17. Хатидже Мехмедова Георгиева
  18. Мюмюн Шериф Симитчи
  19. Пенка Динева Куцарова
  20. Мехмедали Хасанов Руфадов
  21. Минка Иванова Чилингирова
  22. Красимир Стойчев Маринчев

5 - Партия АТАКА

  1. Волен Николов Сидеров
  2. Стоян Иванов Иванов
  3. Валентин Кирилов Касабов
  4. Валери Симеонов Симеонов
  5. Петър Христов Петров
  6. Пламен Иванов Георгиев
  7. Николай Янков Пехливанов
  8. Александър Киров Бояджийски
  9. Здравко Сталев Сталев
  10. Дияна Дамянова Стайкова
  11. Гинка Москова Дянкова
  12. Никола Иванов Иванов
  13. Йорданка Петкова Сейменова
  14. Мария Стоянова Петрова

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Пламен Василев Орешарски
  2. Пенко Атанасов Атанасов
  3. Любомир Пенчев Пантелеев
  4. Добромир Мартинов Задгорски
  5. Атанас Зафиров Зафиров
  6. Красимира Стоянова Каракашева
  7. Стойко Илиев Танков
  8. Георги Петков Базотев
  9. Георги Кънчев Михов
  10. Маргарита Тодорова Терзиева
  11. Чанко Миндов Мирчев
  12. Георги Пидов Яръмов
  13. Николай Асенов Тишев
  14. Евгения Петрова Митева
  15. Росен Георгиев Деспов
  16. Христо Пламенов Панайотов
  17. Андрей Иванов Андреев
  18. Яни Костадинов Янев
  19. Тодор Ангелов Ненов
  20. Магдалена Илчева Андонова-Тодорова
  21. Кирил Христов Жеглев

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Павел Михайлов Чернев
  2. Христо Стефанов Вергиев
  3. Тодор Великов Пирев
  4. Катя Валентинова Коларова
  5. Георги Росенов Тошев
  6. Дражо Николов Дражев
  7. Анастас Веселинов Начев

8 - НДСВ

  1. Трифон Генчев Грудев
  2. Илчо Георгиев Дуганов
  3. Стефан Георгиев Кенов
  4. Ангел Вълчев Тюркеджиев
  5. Валентин Колев Янчев
  6. Мария Иванова Ценова
  7. Ненчо Недялков Драгнев
  8. Румяна Иванова Иванова-Денева
  9. Петър Георгиев Петров
  10. Диана Маринова Илиева
  11. Здравко Георгиев Манолакиев
  12. Радостин Симеонов Долчинков
  13. Красимир Мавродиев Мавродиев
  14. Кристина Тодорова Стоянова
  15. Теодора Бердж Драганова
  16. Симеон Янков Недялков
  17. Димо Димитров Димов
  18. Генчо Костадинов Костадинов
  19. Славейка Христова Николова
  20. Станислав Димов Кънчев
  21. Живко Данков Харизанов
  22. Ирина Михайлова Апостолова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Илия Тодоров Божинов
  2. Емилия Илиева Томова
  3. Иво Вълов Маринов
  4. Надя Иванова Прунова-Махлянова
  5. Ангел Стоянов Бончев
  6. Вяра Петрова Сарачева-Ангелова
  7. Николай Георгиев Греков
  8. Стоян Христов Камбуров
  9. Цонка Иванова Господинова
  10. Георги Лефтеров Лефтеров
  11. Нанка Димитрова Чобанова
  12. Виолета Кирилова Колева
  13. Станчо Вълканов Павлов
  14. Кольо Йорданов Колев
  15. Симеонка Димова Буйнова
  16. Огнян Михайлов Сарачев
  17. Стоян Цанков Петков
  18. Марияна Георгиева Димитрова

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Даниела Стоянова Божинова
  2. Петко Костадинов Ковачев
  3. Веселин Вълчев Стоянов
  4. Кристина Боянова Димитрова

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Гален Николов Господинов
  2. Гроздан Христов Кръстев
  3. Евгени Йорданов Пашов
  4. Илия Георгиев Джингов
  5. Тодорка Йорданова Николова
  6. Галин Господинов Добрев
  7. Георги Колев Георгиев
  8. Атанас Георгиев Атанасов
  9. Диляна Венкова Вълканова
  10. Красимир Янчев Бинев

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Светлозар Николов Димитров

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Ивайло Дражев Атанасов
  2. Красимира Цолова Маринова

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Георги Желязков Бъчваров
  2. Владимир Дуков Дуков

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Георги Василев Каравелов
  2. Лиляна Борисова Ганчева-Шарпанова
  3. Искрен Генчев Станев
  4. Кирил Георгиев Делев
  5. Диана Трайкова Трайкова
  6. Антоанета Христова Иванова

19 - "Синята коалиция"

  1. Вълчо Иванов Чолаков
  2. Евдокия Иванова Манева-Бабулкова
  3. Владимир Павлинов Павлов
  4. Людмила Петрова Лимонова
  5. Илко Илиев Бонев
  6. Хюсеин Смаил Сюлейман
  7. Димитър Петров Которов
  8. Станка Василева Рускова-Кирязова
  9. Нана Стоянова Куршумова
  10. Ангел Димитров Божидаров
  11. Николинка Крумова Стоева
  12. Бориска Николова Стоева
  13. Станчо Стойчев Христов
  14. Яни Милчев Скумов
  15. Деян Радославов Рашков
  16. Константин Димитров Райков
  17. Тошко Гетов Йотов
  18. Теодор Иванов Тодоров
  19. Емил Неделчев Гепов
  20. Младен Петров Петров

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Димитър Стоянов Манолов
  2. Димитър Георгиев Панчев
  3. Магдалена Щерева Стоева
  4. Димитър Иванов Христов
  5. Владелина Неделчева Божанова
  6. Цветомир Върбанов Върбанов
  7. Ирина Петрова Шамхи

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол