Търсене

Други избори

ЦИКЕП 2009

Изборен портал

Решения

Указания за издаване на удостоверения за гласуване на друго място

Решение № НС-206 / 02.07.2009

ОТНОСНО: поправки на очевидни фактически грешки в Решение № НС-185 от 24 юни 2009 г.

Решение № НС-205 / 02.07.2009

ОТНОСНО:  

Решение № НС-204 / 01.07.2009

ОТНОСНО:  

всички решения

Методически указания

Оперативен план

Контакти

1 ИР - Благоевград

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Яне Георгиев Янев
  2. Борис Янков Ячев
  3. Бойко Стефанов Каплански
  4. Емил Борисов Филипов
  5. Живко Христов Темелков
  6. Йордан Борисов Петров
  7. Васил Георгиев Янчев
  8. Георги Атанасов Панчев
  9. Иван Стоянов Арнаудов
  10. Ана Любенова Чимева
  11. Иван Георгиев Коджебашев
  12. Воден Руменов Воденов
  13. Недим Алиев Таламанов
  14. Георги Иванов Манолев
  15. Иван Славчев Подолински
  16. Христо Димитров Манчев
  17. Анна Кирилова Бистричка
  18. Димитър Стоянов Хардалиев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Петър Иванов Петров
  2. Румен Борисов Кондев
  3. Христо Крумов Салмов
  4. Иван Александров Секулов
  5. Костадинка Христова Кърджиева
  6. Евгени Янев Петров
  7. Георги Страхилов Джамбазки
  8. Мирослав Иванов Юнчов
  9. Росен Кирилов Арнаудов
  10. Роза Цветкова Козарева
  11. Драгомира Красимирова Ваканина
  12. Рангел Милушев Бараков
  13. Иван Димитров Великов

3 - ГЕРБ

  1. Атанас Станкев Камбитов
  2. Георги Иванов Икономов
  3. Митко Живков Захов
  4. Георги Иванов Андонов
  5. Йордан Георгиев Андонов
  6. Веселин Велков Давидов
  7. Смилян Ангелов Филчев
  8. Кирил Благоев Пасков
  9. Мария Димитрова Копанарова-Тасева
  10. Иван Атанасов Кунев
  11. Асим Ахмед Адемов
  12. Айрет Мустафова Гюрова
  13. Георги Кирилов Качев
  14. Йордан Димитров Миленков
  15. Наташа Иванова Розова
  16. Калин Ангелов Каменов
  17. Даниела Владимирова Савеклиева
  18. Бисер Николов Михайлов

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Ахмед Демир Доган
  2. Алиосман Ибраим Имамов
  3. Муса Джемал Палев
  4. Сюлейман Натъков Арунов
  5. Исмаил Иса Джинджи
  6. Илия Иванов Янев
  7. Ибраим Ахмед Даракчи
  8. Атушка Събева Маркова
  9. Джалил Селим Бошнак
  10. Ашуретка Адем Тельова
  11. Радослав Сабинов Ревански
  12. Гергана Димитрова Питропова
  13. Али Мехмедов Орцев
  14. Юсеин Мустафа Каран
  15. Мустафа Мустафов Мейзинев
  16. Ибрахим Али Палев
  17. Рефат Шукриев Атипов
  18. Елхан Мехмедов Кълков

5 - Партия АТАКА

  1. Огнян Димитров Тетимов
  2. Юлия Георгиева Канджилова
  3. Надежда Иванова Барбазова
  4. Никола Димитров Колчев
  5. Живко Александров Сахатчиев
  6. Кирил Георгиев Стойков
  7. Нако Любомиров Костов
  8. Андон Искренов Искренов
  9. Димитър Аспарухов Стоянов

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Корнелия Петрова Нинова
  2. Владимир Цветанов Димитров
  3. Тодор Стефанов Иванов
  4. Георги Владимиров Юруков
  5. Мария Маринова Чинкова-Стаматова
  6. Михаил Стефанов Балабанов
  7. Костадин Михайлов Юнчов
  8. Димитър Бориславов Капитанов
  9. Красимира Димитрова Манова
  10. Георги Борисов Георгиев
  11. Вихрен Иванов Дебренлиев
  12. Магдалена Георгиева Пиринска
  13. Веселин Асенов Камбуров
  14. Емилия Атанасова Безева
  15. Бойко Младенов Доленски
  16. Явор Бориславов Куюмджиев
  17. Георги Методиев Докузов
  18. Нели Йорданова Бурова

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Иван Величков Иванов
  2. Иван Стаменов Величков
  3. Катерина Димитрова Чолева
  4. Ванчо Спасов Иванов
  5. Борис Тилев Буров
  6. Христо Георгиев Петков
  7. Светла Кирилова Стоянова
  8. Тодор Димитров Спасов

8 - НДСВ

  1. Марина Борисова Дикова
  2. Станимир Янков Илчев
  3. Анна Михова Донкова
  4. Мария Иванова Радойкова
  5. Станислава Тодорова Поповска
  6. Марин Борисов Прешелков
  7. Ангел Борисов Каркелев
  8. Петя Живкова Хантова
  9. Анатоли Михайлов Тачов
  10. Адриана Георгиева Брънчева
  11. Димитър Ангелов Пумпалов
  12. Людмил Радев Доленски
  13. Димитрина Иванова Николова
  14. Димитър Иванов Станчев
  15. Любен Василев Любенов
  16. Диана Михаилова Гемкова-Юнчова
  17. Ваня Кирилова Гатдерова
  18. Красимира Костадинова Тагарева

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Борис Тодоров Колев
  2. Петър Николов Ръжданов
  3. Яшарфоат Юсеинов Демирев
  4. Спас Христов Попов
  5. Мария Господинова Грозева
  6. Атанас Петров Ячков
  7. Атанас Иванов Самарджиев
  8. Георги Атанасов Беличенов
  9. Пирин Асенов Несторов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Наталия Петрова Димитрова-Попова
  2. Йордан Василев Джамбазов
  3. Асен Георгиев Генов
  4. Валери Димчев Георгиев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Марияна Димитрова Андонова
  2. Петър Георгиев Петров
  3. Кирил Христов Кирилов
  4. Антоанета Кирилова Бачева
  5. Кирил Стоянов Панчев
  6. Елена Страхилова Андонова
  7. Стефан Христов Николов

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Димитър Василев Господинов

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Сирма Нинова Георгиева
  2. Десислава Георгиева Стоилова
  3. Елка Георгиева Здравкова
  4. Станислав Атанасов Шиков
  5. Костадин Василев Воденичаров
  6. Калоян Живков Иванов
  7. Надежда Стаменова Хаджиева

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Йордан Стоянов Манасиев
  2. Стоян Иванов Стойчев
  3. Асен Василев Йовчев

19 - "Синята коалиция"

  1. Тони Стоянов Даскалов
  2. Елиана Стоименова Масева
  3. Ясен Димитров Попвасилев
  4. Радко Петров Тумбев
  5. Георги Симеонов Зарков
  6. Зюлфин Алиш Колашов
  7. Касиме Таирова Арнаутска
  8. Иван Йорданов Димитров
  9. Христо Кирилов Коларов
  10. Васил Павлов Тинчев
  11. Георги Митков Атанасов
  12. Бойко Борисов Тодоров
  13. Радослав Иванов Динев

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Иван Василев Василев
  2. Красимир Николов Улузов
  3. Ефтим Андонов Златински

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол